تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از انتخاب ۴نفر از اعضای این کمیسیون جهت عضویت در هیات نظارت بر انتخابات شوراها خبر داد و گفت: دو نفر از این افراد با رای نمایندگان در صحن علنی انتخاب و به این هیات خواهند پیوست. بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس […]

[ad_1]

تقدیم لایحه بودجه سال نود و پنج شهرداری به شورای شهر تهران

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از انتخاب ۴نفر از اعضای این کمیسیون جهت عضویت در هیات نظارت بر انتخابات شوراها خبر داد و گفت: دو نفر از این افراد با رای نمایندگان در صحن علنی انتخاب و به این هیات خواهند پیوست.

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس قانون دو کمیسیون شوراها و اصل نود مجلس شورای اسلامی موظفند از میان اعضای خود کاندیداهایی را برای هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها شهر و روستا معرفی کنند.

وی گفت: کمیسیون شوراها می‌بایست ۶ نفر و کمیسیون اصل ۹۰ ۴ نفر را به صحن معرفی کنند که البته کمیسیون شوراها هنوز در مورد این افراد به جمع بندی نرسیده اما کمیسیون اصل نود هفته گذشته در جلسه خود آقایان بهمنی، پارسایی، ذوالنور و تجلی را انتخاب کرد که از این میان دو نفر برای عضویت در هیأت نظارت بر انتخابات شوراها در جلسه علنی انتخاب می شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس