تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نایب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۰ مستشار دیوان در جلسه امروز این کمیسیون محاسبات انتخاب شدند. به گزارش ایسکانیوز محسن بیگلری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس افزود: آقای عادل آذر رئیس دیوان محاسبات […]

[ad_1]

نایب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۰ مستشار دیوان در جلسه امروز این کمیسیون محاسبات انتخاب شدند.

به گزارش ایسکانیوز محسن بیگلری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس افزود: آقای عادل آذر رئیس دیوان محاسبات ۲۰ نامزد را برای نامزد شدن برای مستشاری دیوان محاسبات به کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس معرفی کرده بود.
وی با اشاره به اینکه در این راستا کمیته ای در این کمیسیون تشکیل شد که موضوع را پیگیری کرد، اظهار داشت: نهایتا این کمیته صلاحیت هر ۲۰ نفر را مورد تایید قرار داد و بنا شد هر کدام از این افراد که نصف + یک رای را آوردند به عنوان مستشار دیوان محاسبات انتخاب شوند.
بیگلری اضافه کرد: در جلسه امروز کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس انتخابات انجام شد و نهایتا ۱۰ نفر از این ۲۰ نفر رای نصف + یک را آوردند.
وی با تاکید بر اینکه باید ۱۵ نفر به عنوان مستشار دیوان محاسبات انتخاب شوند، گفت: به دلیل آنکه در جلسه امروز تنها ۱۰ نفر رای لازم را آوردند بنا شد که آقای عادل آذر ۱۰ نفر دیگر را به کمیسیون برنامه و بودجه معرفی کند و ما از آن ۱۰ نفر به پنج نفر رای دهیم.
وی گفت: آقایان ممبینی، مظفری، کیارشی، محسنی، عزیزی، عبدی، سیاوشی پور، جلیلی، رحیمی و اکبری ۱۰ مستشار جدید دیوان محاسبات هستند که در جلسه امروز این کمیسیون انتخاب شدند.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس