تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیأت رئیسه شوراها اظهار کرد: انتخاب شش نفر از نمایندگان عضو کمیسیون شوراها برای حضور در هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در جلسه امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور انجام شد. به گزارش ایسکانیوز، اصغر سلیمی در خصوص جلسه امروز کمیسیون شوراها گفت: در جلسه امروز آقایان میرزایی […]

[ad_1]

عضو هیأت رئیسه شوراها اظهار کرد: انتخاب شش نفر از نمایندگان عضو کمیسیون شوراها برای حضور در هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در جلسه امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور انجام شد.

به گزارش ایسکانیوز، اصغر سلیمی در خصوص جلسه امروز کمیسیون شوراها گفت: در جلسه امروز آقایان میرزایی نماینده دماوند، کولیوند نماینده کرج، خجسته نماینده همدان، محمودی شاه‌نشین نماینده شهریار، مقصودی نماینده سبزوار و آشوری نماینده بندرعباس برای عضویت در هیأت نظارت در انتخابات شهر و روستا انتخاب شدند که از میان آن‌ها پنج نفر به عضویت در هیأت نظارت به انتخاب نمایندگان در جلسه علنی در خواهند آمد.

وی در گفتگو با ایسنا، افزود: طرح اصلاح قانون تشکیلات و وظایف و اختیارات انتخابات شوراهای اسلامی نیز موضوع دیگری بود که در جلسه امروز کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و موادی از آن اصلاح شد. هم‌چنین مقرر شده بود وزیر کشور نیز به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان امروز در کمیسیون شوراها حاضر شود اما به دلیل سفر وزیر به آذربایجان این موضوع از دستور خارج شد.

۲۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس