تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴

در این مسابقه “شیما عبدالرحمن” پس از چهار دهه تاجگذاری کرد و به عنوان بانوی اول عراق معرفی شد. “سنان کامل” مدیر هنری برگزاری این مراسم می گوید:”امیدوارم که صدای عراق شنیده شود. می خواهیم نشان دهیم که عراق هنوز هم زنده است”. “حمام العبیدی” یکی از سازمان دهندگان این مراسم که در هتلی در بغداد برگزار شده می گوید:”برخی از مردم به اشتباه فکر می کنند که ما زندگی را دوست نداریم”.

به گزارش خرداد، در این مسابقه “شیما عبدالرحمن” پس از چهار دهه تاجگذاری کرد و به عنوان بانوی اول عراق معرفی شد. “سنان کامل” مدیر هنری برگزاری این مراسم می گوید:”امیدوارم که صدای عراق شنیده شود. می خواهیم نشان دهیم که عراق هنوز هم زنده است”. “حمام العبیدی” یکی از سازمان دهندگان این مراسم که در هتلی در بغداد برگزار شده می گوید:”برخی از مردم به اشتباه فکر می کنند که ما زندگی را دوست نداریم”.

 

شیما عبدالرحمن از “کرکوک” و ۲۰ ساله است. او پس از انتخاب بعنوان ملکه زیبایی عراق گفت:”من بسیار خوشجالم که می بینم عراق رو به جلو حرکت می کند. این رویداد بزرگی بود و لبخند را بر لب عراقی ها نشاند”.

 

روزنامه “گاردین” اشاره می کند که در رقابت بعدی ملکه زیبایی در جهان شیما می تواند به عنوان نامزد کشور عراق حضور یابد. عبدالرحمن می گوید که قصد دارد از شهرتش برای ترویج طرح های آموزشی و پرورشی به خصوص در میان جمعیت عظیم آوارگان استفاده کند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس