تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در آخرین روز هفته دولت، یادواره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند شهرستان شیروان از سوی فرمانداری برگزار و مدیران نمونه شهرستان معرفی و از آن ها تقدیر شد و در این مراسم دکتر محمد قادری مقدم رئیس واحد شیروان به عنوان مدیر نمونه معرفی و از او تقدیر به عمل آمد. به […]

[ad_1]

در آخرین روز هفته دولت، یادواره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند شهرستان شیروان از سوی فرمانداری برگزار و مدیران نمونه شهرستان معرفی و از آن ها تقدیر شد و در این مراسم دکتر محمد قادری مقدم رئیس واحد شیروان به عنوان مدیر نمونه معرفی و از او تقدیر به عمل آمد.

به گزارش ایسکانیوز، در بخشی از لوح تقدیر آمده است برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمد قادری مقدم، ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان، ضمن گرامی داشت هفته دولت و روز کارمند بدین وسیله از شما مدیر نمونه و وظیفه شناس که با برخورداری از تعهد، تخصص های لازم کاری، احترام و اکرام ارباب رجوع، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسن در راه پیشبرد اهداف اداری اهتمام می ورزید تقدیر و تشکر می نمایم.

امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در راه اعتلای ایران اسلامی و پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس