تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان دانشگاه برتر کشور در حوزه ورزش همگانی انتخاب شد. به گزارش ایسکانیوز، در سومین گردهمایی مسئولان ورزش دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور که به میزبانی تبریز از هفتم تا نهم مهر ماه برگزار شد، دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان واحد برتر در حوزه ورزش همگانی معرفی […]

[ad_1]

دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان دانشگاه برتر کشور در حوزه ورزش همگانی انتخاب شد.

به گزارش ایسکانیوز، در سومین گردهمایی مسئولان ورزش دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور که به میزبانی تبریز از هفتم تا نهم مهر ماه برگزار شد، دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان واحد برتر در حوزه ورزش همگانی معرفی شد.

در ارزیابی های صورت گرفته از سوی دانشگاه آزاد اسلامی در بین تمام واحدهای این دانشگاه در سطح کشور، دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در زمینه ی تعداد دانشجویان، استادان و کارکنانی که در ورزش های همگانی جذب شده و فعالیت می کنند بهترین عملکرد را داشته و از این رو شایسته ی واحد برتر شناخته شده است.

در تقدیرنامه ای که از سوی معاونت ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در همین راستا صادر شده، آمده است:

“جناب آقای دکتر موسی خانی

ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

کسب عنوان واحد برتر در حوزه ورزش همگانی که حاصل تلاش های صادقانه جنابعالی و همکاران بخش ورزش آن واحد می باشد را تبریک عرض نموده، توفیق روزافزونتان را در کلیه شئون زندگی از خداوند متعال خواستارم.

دکتر دادکان

معاونت ورزشی دانشگاه”

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس