تاریخ انتشار: ۰۳ خرد ۱۳۹۵

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرگزاری فارس، نهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی بزرگسالان آسیا طی روزهای ۱۰تا ۱۵ شهریورماه سال جاری به میزبانی تایوان برگزار میشود. بر همین اساس، مسابقات انتخابی تیم ملی ووشوی بزرگسالان ایران روز چهارشنبه هفته جاری برگزار میشود تا نفرات برتر جواز حضور در اردوی آماده سازی تیم ایران به منظور […]

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرگزاری فارس، نهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی بزرگسالان آسیا طی روزهای ۱۰تا ۱۵ شهریورماه سال جاری به میزبانی تایوان برگزار میشود.
بر همین اساس، مسابقات انتخابی تیم ملی ووشوی بزرگسالان ایران روز چهارشنبه هفته جاری برگزار میشود تا نفرات برتر جواز حضور در اردوی آماده سازی تیم ایران به منظور حضور در پیکارهای قهرمانی آسیا را به دست آورند.
در رقابتهای بخش ساندا که صبح چهارشنبه در آکادمی ووشو برگزار میشود، ۴۵ نفر در ۱۰ وزن به رقابت میپردازند و در نهایت ۲۰ سانداکار مجوز حضور در اردوی تیم ملی را به دست می آورند.
سپس در نوبت عصر، تالوکاران در آکادمی ووشو رقابت خود را آغاز میکنند و ۲۲ نفر به اجرای فرم میپردازند و در نهایت ۸ تا ۱۰ نفر به اردوی تیم ملی خواهند رسید.
اردوی آماده سازی تیم ملی ووشوی بزرگسالان ایران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا بلافاصله پس از اتمام پیکارهای انتخابی، آغاز به کار می کند.انتهای پیام/ا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس