تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اجرائی رییس‌جمهور با اشاره به اتحاد موجود بین اقوام و مذاهب استان گلستان گفت: وحدت و انسجام موجود در گلستان نعمت بزرگی است که نباید آن را از دست بدهیم و باید در راستای تقویت آن کوشا باشیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری در نشست فعالان سیاسی استان گلستان، […]

[ad_1]

معاون اجرائی رییس‌جمهور با اشاره به اتحاد موجود بین اقوام و مذاهب استان گلستان گفت: وحدت و انسجام موجود در گلستان نعمت بزرگی است که نباید آن را از دست بدهیم و باید در راستای تقویت آن کوشا باشیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری در نشست فعالان سیاسی استان گلستان، ضمن تبریک عید غدیر خم، تصریح کرد: وجود نماینده محترم ولی فقیه استان افتخاری برای اتحاد و انسجام گلستان است و یقیتاً اگر تمامی جناح های سیاسی استان با یکدیگر اتحاد داشته باشند، توسعه استان با سرعت بیشتر اتفاق می افتد.

وی سفر به گلستان را سومین سفر گروه حاضر دانست و افزود: هدف از این سفر شنیدن و بررسی مشکلات در سال پایانی دولت، ارتباط با گروه های مرجع در استان ها و بررسی پیشرفت فیزیکی طرح های عمرانی و وعده‌های ریاست محترم جمهوری در سفر به استان بوده است.

وی سفر انجام شده به گلستان را مفید ارزیابی کرد و گفت: دولت یازدهم در شرایط ویژه و کم نظیری مسولیت اجرایی کشور را در دست گرفت و انتخابات سال ۹۲نمادی از بلوغ سیاسی گروهای سیاسی و مردم داشت. انتخاب دکتر روحانی توسط مردم تصادفی نبود و مردم با توجه به شناخت کامل از ایشان و مشکلات موجود ، ایشان را به عنوان ریاست جمهوری برگزیدند.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور با اشاره به شرایط مالی سال ۹۴ دولت نیز گفت: علی رغم شرایط سخت مالی دولت در سال ۹۴ ، خوشبختانه در عرصه سیاست خارجی با درایت، عقلانیت و عزت تیم مذاکره کننده به سرپرستی دکتر ظریف در برجام به نتایج مطلوبی رسیدیم.

وی انتخابات سال ۹۴ و مشارکت مردم را ارزشمند دانست و یادآور شد: فضای مطلوب سیاسی موجود نتیجه اقدامات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید است و انتخابات با بلوغ سیاسی مردم در شرایطی کاملا آرام برگزار شد. ریاست محترم جمهوری نیز همواره بر استفاده از توانمندیهای اقوام، بانوان و بومی‌گزینی تاکید دارند و معتقدند کسانی که به مشی اعتدال اعتقادی ندارند نباید در دولت حضور یابند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس