تاریخ انتشار: ۲۴ ارد ۱۳۹۵

– مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر با شعار پویایی و مشارکت آگاهانه امروز/ جمعه/ همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
رسول راشکی درحاشیه برگزاری این دوره از انتخابات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان با حضور۱۱ هزار و ۶۰۰ نفر از اعضای فعال و داوطلبان این نهاد در ۱۵ حوزه انتخابی در سطح استان در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: برگزاری این انتخابات بستری برای حضور حداکثری اعضاء در ارکان مهم تصمیم گیری جمعیت هلال احمر به شمار می رود.
وی افزود: همچنین این انتخابات زمینه ساز حضور برای مشارکت حداکثری اعضای فعال، نیکوکار و بشر دوست در برنامه ریزی بزرگترین سازمان مردم نهاد جمهوری اسلامی ایران است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر بر پایه مشارکت های مردمی و آماده سازی اقشار جامعه در مواجه با حوادث و بلایا پایه گذاری شده بنابراین حضور بی حد و شرط اعضای فعال داوطلب در سرنوشت حاکمیتی هلال احمر در نظر گرفته شده است.
راشکی بیان کرد: انتخابات جمعیت هلال احمر از سال ۸۲ آغاز شده که برگزاری آن با تشکیل مجامع شهرستان، استان و عمومی بعد از طرح و تصویب در مجلس شورای اسلامی در کل کشور هر چهار سال یک بار برگزار می شود.
وی شناخت کافی و خوب از هلال احمر، آشنایی با اساسنامه و جایگاه این جمعیت، وجود دغدغه کاری و انگیزه برطرف کردن مشکلات را از جمله ویژگی های کاندیداها ذکر کرد.
۷۳۱۶ /۸۰۰۵ /۶۰۸۱

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس