تاریخ انتشار: ۱۴ اسف ۱۳۹۳

وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ از لحاظ انسجام و اتحاد، باید سرمشق اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی باشد. به گزارش گذارنیوز حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالواحد موسوی‌لاری در جمع اصلاح‌طلبان استان کرمان که به منظور انتخاب ستاد اصلاح طلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی گرد هم جمع آمده بودند، ضمن تسلیت شهادت حضرت […]

وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ از لحاظ انسجام و اتحاد، باید سرمشق اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی باشد.

موسوی لاری

به گزارش گذارنیوز حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالواحد موسوی‌لاری در جمع اصلاح‌طلبان استان کرمان که به منظور انتخاب ستاد اصلاح طلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی گرد هم جمع آمده بودند، ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) افزود: مجموعه نیروهای اصلاح طلب همواره خود را متعهد به نظام و پایبند به قانون اساسی دانسته و زیر چتر انقلاب علاقه‌مند به خدمت به کشور و مردم عزیز ایران هستند.

وی با بیان این‌که «گام نخست هر اقدامی، انسجام است» ادامه داد: در سال ۹۲ انسجام و اتحادی بوجود آمد که موجب شد کشور به مسیر پیشرفت و آبادانی برگردد و لذا باید سال ۹۲ را به عنوان سرفصل قرار داده و اتحاد آن سال را مجددا تکرار کنیم.

وی گفت: باید توافق سال ۹۲ مورد توجه قرار گیرد و دولت حمایت شود، مجلس یکی از نهادهای تاثیرگذار است و نه همه تاثیرگذاری، اما باید به این قضیه توجه شود و روی انتخابات آن اقدام ویژه‌ای صورت گیرد.

موسوی‌لاری با بیان این‌که «در تهران، همفکری‌های زیادی در خصوص ورود به انتخابات مجلس انجام شده است» افزود: مقرر شده است که در ستادها از ۴ گروه استفاده کنیم که می‌توان به فعالان و تشکل‌های اصلاح طلب و در کنار آنها نمایندگان ادوار مجلس، افراد صاحب نظر و کاردان و نیز مدیران دستگاه‌های دولتی که هم اکنون و یا در گذشته فعالیت کرده‌اند، اشاره کرد که همه با هم و در کنار هم شرایط انتخاباتی سالم و خوب را فراهم کنیم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: بنا داریم که تصمیم‌گیری‌ها بر عهده حوزه‌های انتخاباتی باشد و عملا مرکز تصمیمی برای شهرستان‌ها نگیرد اما هماهنگی‌ها، ایجاد راهبردهای اصلی و نیز ایجاد انسجام و ارتباط بر عهده تهران می‌باشد.

وی در ادامه با بیان این‌که «افراد صاحب نظر نیز این روند و تفکر را پذیرفته‌اند» اضافه کرد: امیدواریم کسانی در ستادها انتخاب شوند که وجاهت بیشتری داشته باشند و بتوانند در ایجاد انسجام، ریش سفیدی و نیز تثبیت این دیدگاه که «همه با هم و نه همه برای من» کوشا باشند.

موسوی‌لاری در پایان خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله این جمع‌ها منشاء خیر و برکت برای انقلاب باشند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس