تاریخ انتشار: ۰۷ خرد ۱۳۹۵
عارف:

منتخب اول مردم تهران تاکید کرد: مهمترین دستاورد اصلاح‌طلبان در سال ۹۲ حاکمیت اخلاق و امید بود و مردم به اصلاح‌طلبان لبیک گفتند و رای بالایی به این جریان دادند.

به گزارش “گذارنیوز”  محمدرضا عارف در نشست مجمع نمایندگان ادوار مجلس اعیاد شعبانیه را تبریک گفت و  با خوشحالی از این که این برنامه در خردادماه برگزار می‌شود خرداد را ماه انقلاب ، غرور و حماسه خواند.
محمدرضا عارف عضو آینده مجمع نمایندگان ادوار از زحمات عابدی در شورای عالی اصلاح‌طلبان تقدیر و تشکر کرد.
وی تاکید کرد: مهمترین دستاورد اصلاح‌طلبان در سال ۹۲ حاکمیت اخلاق و امید بود و مردم به اصلاح‌طلبان لبیک گفتند و رای بالایی به این جریان دادند.
محمدرضا عارف افزود: کار انتخابات سال ۹۴ را خیلی زود شروع کردیم و از دو سال قبل بحث‌های جدی شروع شد که خود نمایندگان ادوار نیز در بسیاری از این موارد حاضر بودند و در نهایت به دستاورد ارزشمند شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان رسیدیم که برای اولین بار کل جریان اصلاحات به یک مرکز سیاست‌گذاری و مدیریت و فرماندهی رسید.
منتخب اول مردم تهران در مجلس گفت: تصمیم مهم شورای عالی سیاست‌گذاری این بود که برنامه‌های اجرایی در حوزه‌های تقسیم شود و خوشبختانه بیشترین تصمیمات این شورا اجماعی و بیشتر نظرات به سمت همگرایی بود و نتیجه انتخابات تهران نشان از پیروزی این ایده داشت.
محمدرضا عارف با تاکید بر اینکه شعار مردم در انتخابات تغییر بوده است، گفت: البته نقدهای جدی به شورا و شوراهای استانی وارد است و باید با اخلاق، تدبیر و عقلانیت این نقدها را بررسی کنیم و سعی کنیم مشکلات مردم را به خصوص در زمینه اقتصادی کاهش دهیم تا امید و نشاط مردم حفظ شود و سال آینده در انتخابات بسیار مهم و تاثیرگذار گام بعدی را محکم‌تر برداریم.
عارف با بیان اینکه در سال‌های گذشته مهمترین عاملی که باعث شد اصلاح‌طلبان به پیروزی نرسند عدم آرامش و تند شدن فضا بود، تاکید کرد: انتظار داریم در مجلس دهم همه منتخبان لیست امید خود را موظف بدانند و به وعده‌های داده شده عمل کنند و با گروه‌های دیگر در تعامل باشند تا کار خود را با آرامش و حفظ هویت سیاسی پیش ببرد.
عارف تاکید کرد: خوشحالیم که اصولگرایان هم مثل ما شعارهای اقتصادی دادند و آنها نیز نگران معضلات  اجتماعی کشور و حل این مسائل هستند  این کار جز از طریق گفت‌و‌گو و تعامل امکان‌پذیر نیست.
عارف از نمایندگان ادوار مجلس خواست فراکسیون خود را یاری کنند تا موانعی که بر سر قانون‌گذاری و اجرای قانون در کشور وجود دارد به مرور کاهش پیدا کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس