تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴

آقاى شریعتمدارى روز ١٩ دى ماه در یک گاف مشهود ادعا کرد که یکى از اعضاى هیئت رئیسه خبرگان به صورت تلفنى یادگار امام را به امتحان دعوت کرده است!

۱٫اعضاى هیئت رئیسه خبرگان هفت نفر هستند: آیات: یزدى، موحدى کرمانى، احمد خاتمى، رئیسى، درى نجف آبادى، هاشمى شاهرودى و حسینى بوشهرى هفت عضو هیئت رئیسه خبرگان هستند.
٣. تمامى این هفت فقیه در همان روز اعلام کردند که با آیت الله سید حسن خمینى تماس نگرفته اند و از او جهت شرکت در امتحان خبرگان دعوتى به عمل نیاورده اند!
۴. حق این بود که برادر ارزشى ما، جناب آقاى حاج حسین شریعتمدارى بر مسیر شریعت و اخلاق گام بر مى داشت و سریعاً خبر خود را اصلاح مى کرد و از بیت شریف امام هم به خاطر نسبت امرى خلاف واقع پوزش مى طلبید. بدترین کارى که تصور مى شد از ایشان سر بزند سکوت در مقابل این خبر بود که به نوعى انصراف محترمانه از ادعاى خلاف واقع تعبیر مى شد.
۵. اما با کمال تأسف روزنامه کیهان در روز بیستم دى ماه دست به انتحارى سیاسى زد و مدعى شد که منبعش خیلى موثق است!! و به سایتهاى اجاره اى و زنجیره اى توصیه کرد که اگر قبول ندارید از خود سید حسن بپرسید!!
۶. جناب آقاى شریعتمدارى! همه کسانى که تکذیب اعضاى هیئت رئیسه را منتشر کرده اند احتمالاً به گفته ى شما اجاره اى و زنجیره اى هستند اما شما یقیناً و قطعاً دروغ گفته اید.
وقتى همه اعضاى هیئت رئیسه خودشان مى گویند که ما نگفته ایم سید حسن خمینى چه چیزى را تأیید کند؟!!!
برادر حسین! قبول کنید که به جدول زده اید!!
حمیدرضا فررزاد
رزمنده وجانباز دوران دفاع مقدس

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس