تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: بنا بر فرموده رهبر معظم انقلاب رزمایش‌ها در جنوب کشور ادامه داشته و ما تمام تحرکات را رصد می‌کنیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه رزمایش بزرگ نیروهای مسلح که صبح امروز در خلیج فارس برگزار […]

[ad_1]

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: بنا بر فرموده رهبر معظم انقلاب رزمایش‌ها در جنوب کشور ادامه داشته و ما تمام تحرکات را رصد می‌کنیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه رزمایش بزرگ نیروهای مسلح که صبح امروز در خلیج فارس برگزار شد، هدف از این رژه را نشان دادن اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی در خلیج فارس عنوان کرد و افزود: نیروهای مسلح ما در دفاع از مرزهای خود جدی هستند و ما طبق قوانین بین‌المللی و به دستور رهبر معظم انقلاب آماده دفاع همه جانبه از کشورمان هستیم.

وی افزود: بنا بر فرموده رهبر معظم انقلاب رزمایش‌ها در جنوب کشور ادامه داشته و ما تمام تحرکات را رصد می‌کنیم.

سیاری با بیان اینکه ما انواع سامانه‌ها از موشک‌ها گرفته تا شناورها را خودمان می‌سازیم، افزود: در آینده نزدیک علاوه بر شناور سهند، یک ناوشکن دیگر در کلاس جماران نیز رونمایی خواهد شد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس