تاریخ انتشار: ۰۷ اسف ۱۳۹۴

من در این مورد از استاندار تهران سوال کردم و گفته شد که ایشان تقاضای صندوق سیار کرده‌اند و چون امکان حضور در پای صندوق ثابت برای ایشان وجود نداشت حسب کسب اطلاع من از استاندار گویا رای خود را از طریق صندوق سیار داده‌اند.

به گزارش “گذارنیوز” حسینعلی امیری با حضور در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات وزارت کشور در مورد اینکه گفته می‌شود تاکنون ۱۷ میلیون تعرفه مورد استفاده قرار گرفته است، گفت: این آمار درست نیست هر گونه اطلاع رسانی از سوی ستاد انتخابات داده می‌شود و این اخبار مورد تایید ما نیست.

وی در مورد تاخیر برخی حوزه‌ها در آغاز رای گیری گفت: من هم تایید می‌کنم که برخی شعبه‌ها با اندکی تاخیر کار رای گیری را آغاز کردند البته این مساله چندان هم عجیب نبود.

امیری تاکید کرد: اکثر استانداران به ویژه استانداران شهرهای بزرگ از وزارت کشور تقاضای تمدید زمان رای گیری را مطرح کرده‌اند که احتمالا با دستور وزیر کشور این کار هم صورت خواهد گرفت.

وی از تقاضای موسوی و رهنورد برای رای دادن از طریق صندوق سیار اظهار بی اطلاعی کرد.

سخنگوی وزارت کشور در مورد وضعیت رای گیری از مهدی کروبی گفت: من در این مورد از استاندار تهران سوال کردم و گفته شد که ایشان تقاضای صندوق سیار کرده‌اند و چون امکان حضور در پای صندوق ثابت برای ایشان وجود نداشت حسب کسب اطلاع من از استاندار گویا رای خود را از طریق صندوق سیار داده‌اند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس