تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک – مهاجم تیم ملی گفت: بازیکنان قطر با روح و روان ما بازی می‌کردند و هدف‌شان این بود که وقت‌کشی کنند. به گزارش ایلنا، وحید امیری پیش از شروع تمرین امروز تیم ملی کشورمان در مورد پیروزی دو بر صفر مقابل قطر، اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و دلیل آن هم این […]

[ad_1]

هافبک – مهاجم تیم ملی گفت: بازیکنان قطر با روح و روان ما بازی می‌کردند و هدف‌شان این بود که وقت‌کشی کنند.

به گزارش ایلنا، وحید امیری پیش از شروع تمرین امروز تیم ملی کشورمان در مورد پیروزی دو بر صفر مقابل قطر، اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و دلیل آن هم این بود که ما بازی تدارکاتی آنچنانی نداشتیم. قطری‌ها از دقیقه ۵ شروع به وقت‌کشی کردند و در جریان بازی نیز مدام تنش ایجاد می‌کردند اما در نهایت مهم کسب سه امتیاز بازی اول بود که خوشبختانه ما با حمایت هواداران این سه امتیاز ارزشمند را به دست آوردیم.


وی با اشاره به حواشی آخر بازی، ادامه داد: اتفاقات آخر بازی هم حاصل همان وقت‌کشی و ایجاد تنش توسط قطری‌ها بود. آنها با روح و روان تیم ما بازی کردند و می‌خواستند وقت بازی را بکشند و فشار تیم ما را کاهش دهند.


ملی‌پوش کشورمان در مورد دیدار آینده مقابل چین خاطرنشان کرد: بازی چین با کره جنوبی را تماشا کردیم و باید بگویم بازی پیش رو به هیچ وجه برای ما آسان نخواهد بود، خصوصاً که بُعد مصافت نیز تأثیرخواهد گذاشت. در نهایت امیدوارم رو سفید از چین به کشور بازگردیم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس