تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۴
معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت:

معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: ۴ بازیکن پرسپولیس قصد داشتند به استقلال بیایند اما مدیرعامل استقلال گفت که نباید با احساسات هواداران پرسپولیس بازی کرد.

به گزارش گذار نیوز،  بهرام امیری در مورد اظهارات امیر عابدینی علیه بهرام افشارزاده و باشگاه استقلال عنوان کرد: تفکر باشگاه استقلال و افشارزاده این نیست که پرسپولیس را ضعیف ببینند. در فصل نقل‌وانتقالات، ۴ بازیکن پرسپولیس تمایل داشتند به استقلال بیایند و تا آخرین لحظه این اتفاق قرار بود بیفتد ولی افشارزاده گفت که پرسپولیس ضعیف می‌شود و نباید با احساسات هواداران این تیم بازی کرد.

وی افزود: استقلال هیچ‌وقت پرسپولیسِ ضعیف را نمی‌خواهد چون اگر پرسپولیس، ضعیف باشد بعدها نوبت استقلال می‌رسد که ضعیف شود. فوتبال ما زمانی قوی خواهد بود که استقلال و پرسپولیس قدرتمند باشند.

معاون اجرایی باشگاه استقلال با اشاره به وضعیت این تیم خاطرنشان کرد: حال و روز استقلال بهتر از پرسپولیس نیست. پس از شکست مقابل ذوب‌آهن دیدید که با استقلال چطور برخورد شد. چطور امیر عابدینی آن موقع این مسائل را مطرح نکرد؟

امیری تاکید کرد: افشارزاده با رضایت خودش به وزارت ورزش و جوانان نرفت و عابدینی بداند که افشارزاده با آمدنش به فوتبال اعتبار داد. دوستان باید صبوری کنند و بدانند مشکلات داوری برای همه تیم‌ها وجود دارد. همه باید دست به دست هم دهیم تا مشکلات داوری در فوتبال ما حل شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس