تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با بیان این که تا آخر در کنار مقاومت و سوریه ایستاده ایم، گفت: محور آمریکا و رژیم صهیونیستی مبدع و محرک عروسک های خیمه شب بازی به نام ‘داعش و جبهه النصره’ هستند. به گزارش ایسکانیوز حسین امیرعبداللهیان افزود: صهیونیست ها با این اقدام، منطقه […]

[ad_1]

امیرعبداللهیان

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با بیان این که تا آخر در کنار مقاومت و سوریه ایستاده ایم، گفت: محور آمریکا و رژیم صهیونیستی مبدع و محرک عروسک های خیمه شب بازی به نام ‘داعش و جبهه النصره’ هستند.

به گزارش ایسکانیوز حسین امیرعبداللهیان افزود: صهیونیست ها با این اقدام، منطقه و حتی غرب را ناامن ساخته و آنها را با بحران آوارگان و تروریسم مواجه کرده اند.
او اظهارکرد: از ابتدای بحران سوریه، سرزمین اشغالی فلسطین به پناهگاه و محل مداوای تروریست های تکفیری مبدل شده است و تروریست های تکفیری هیچ اقدامی علیه رژیم نامشروع اسراییل نمی کنند، چون اساسا توسط صهیونیست ها تغذیه و هدایت می شوند.
وی ادامه داد: ما با قامت ایستاده و با صدای بلند از سوریه، عراق و کشورهای در معرض تهدید تروریسم در منطقه حمایت می کنیم و آن را در راستای امنیت جمعی منطقه و امنیت ملی کشورمان می دانیم.
امیرعبداللهیان گفت: آمریکا و برخی بازیگران خارجی در سوریه و عراق با پیگیری سیاست نادرست استفاده ابزاری از تروریسم، مانع جدی تحقق امنیت و ثبات منطقه هستند.
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل، سیاست پوتین در کمک به سوریه ومقابله با تروریسم در سوریه را هوشمندانه خواند و ادامه داد: حزب الله لبنان سهم بزرگی در مبارزه با تروریسم و امنیت منطقه و لبنان دارد و ما به آن افتخار می کنیم.
وی با بیان اینکه از ابتکار عمل سازمان ملل در تحقق راه حل سیاسی مبتنی بر اراده واقعی مردم سوریه حمایت می کنیم، گفت: بی تردید صهیونیست ها و تروریست ها عامل اصلی کشتارمردم سوریه هستند.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس