تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل گفت: تهران و مسکو از مردم، ارتش و دولت سوریه در مقابل تروریست‌ها حمایت می‌کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسین امیرعبداللهیان مشاور امور بین‌الملل رییس مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگویی، با اشاره به اینکه علیرغم توافق بر سر آتش‌بس در سوریه و […]

[ad_1]

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل گفت: تهران و مسکو از مردم، ارتش و دولت سوریه در مقابل تروریست‌ها حمایت می‌کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسین امیرعبداللهیان مشاور امور بین‌الملل رییس مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگویی، با اشاره به اینکه علیرغم توافق بر سر آتش‌بس در سوریه و همراهی کامل دولت سوریه، امریکا به اجرای تعهداتش پاییند نیست، تصریح کرد: تنها هدف امریکا تلاش برای حذف رییس جمهور قانونی سوریه بشار اسد است.

وی افزود: آمریکا هیچ توجهی به وضعیت مردم سوریه ندارد و صرفاً با اهداف انتخاباتی و سیاسی خسارت‌های جانی و مالی مردم منطقه و سوریه را افزایش می‌دهد.

امیرعبداللهیان افزود: جبهه‌النصره مورد حمایت آمریکاست و کاخ سفید هیچگاه این گروه شناخته شده تروریستی که حتی در لیست سیاه سازمان ملل هم قرار دارد را مورد هدف قرار نداده است.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل تصریح کرد: دولت آمریکا اکنون نیز نام این گروه تکفیری تروریستی را تغییر داده تا دوستان تروریست خود را نجات دهد.

وی در پایان افزود: تهران و مسکو از مردم، ارتش و رییس جمهور قانونی سوریه در مقابل تروریست‌ها قویاً حمایت می‌کنند و درک کرملین از تحولات سوریه قابل تقدیر است.

۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس