تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در پی تلاش‌های بیشتر دولت برای کاهش عرضه مازاد در چند ماه آینده، قیمت سنگ‌آهن در معاملات آتی روز دوشنبه چین افزایش یافت. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، تلاش‌های چین برای مقابله با عرضه مازاد با اعمال قوانین سفت و سخت زیست‌محیطی،‌ موجب تقویت قیمت فولاد در سال جاری شده و […]

[ad_1]


در پی تلاش‌های بیشتر دولت برای کاهش عرضه مازاد در چند ماه آینده، قیمت سنگ‌آهن در معاملات آتی روز دوشنبه چین افزایش یافت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، تلاش‌های چین برای مقابله با عرضه مازاد با اعمال قوانین سفت و سخت زیست‌محیطی،‌ موجب تقویت قیمت فولاد در سال جاری شده و سود کارخانه‌ها را تقویت کرده است.
ژیا جون‌یان، مدیر سرمایه‌گذاری شرکت هانگ‌ژو در شانگهای اعلام کرد: «‌در حال حاضر ما شاهد تعادل میان عرضه و تقاضا هستیم، و در بلندمدت، تلاش‌های دولت برای کاهش عرضه مازاد تعیین‌کننده خواهد بود.»
در میان اقدامات پکن برای کاهش ظرفتی، کارخانه‌های فولاد سودی معادل ۵۰۰ یوآن (۷۵٫۰۲ دلار) به ازای هر تن را تجربه کرده‌اند.

در بورس آتی شانگهای، هر تن میلگرد برای تحویل در ماه ژانویه با رشد ۱٫۴ درصدی ۲۵۷۵ یوآن معامله شد.قیمت هر تن سنگ‌آهن در بورس کالای دالیان نیز با ۱٫۸ درصد افزایش به ۴۴۵٫۵ یوآن رسید.

 

بر اساس گزارش TSI، هر تن سنگ‌آهن برای تحویل فوری به بندر تیانجین چین با رشدی ۱٫۳ درصدی در آخر هفته گذشته ۶۱ دلار معامله شد.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس