تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴
دستغیب:

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با لغو تحریم‌ها شاهد پایان سریال غم انگیز اختلاس‌ها باشیم.

به گزارش “گذارخبر”  سیداحمدرضا دستغیب در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به اجرایی شدن برجام خاطرنشان کرد: تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، تلاش مجدانه دستگاه دیپلماسی دولت و مقاومت و پایداری آحاد ملت، اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌های ظالمانه را به دنبال داشت. امیدواریم این مهم همراه و همگام با اقتصاد مقاومتی به توسعه و پیشرفت کشور منجر شود.

وی با اشاره به برداشته شدن تحریم‌ها گفت: امید است خبر پایان تحریم‌ها نوید پایان سوء استفاده‌ها، اختلاس‌ها و رانت‌های دولتی را به ارمغان آورده و دست کاسبان تحریم و چپاولگران بیت‌المال را قطع و سریال غم‌انگیز اختلاس به پایان برسد.

نماینده مردم شیراز در خانه ملت اظهار کرد: متاسفانه طی چند روز گذشته برخلاف توصیه‌های مقام معظم رهبری در رعایت اخلاق و تقوای سیاسی شاهد اقدامات تخریبی برخی از نزدیکان نمایندگان بودیم. از همکاران نماینده می‌خواهم تا در نحوه استفاده از فضای مجازی نسبت به طرفداران خود در رعایت اخلاق و تقوای سیاسی تذکرات لازم را بدهند.

عضو هیات رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: نسبت به ورود منابع نامشروع از محل رانت و قاچاق واردات خودروها و کالاهای لوکس از یک سو و انتفاع حاصل از قراردادهای پیمانکاری و سود سرشار از خرید و فروش زمین در سواحل خلیج فارس از سوی دیگر قویا هشدار می‌دهم، اقداماتی که به ثروتمندتر شدن افراد کمک می‌کند و فاصله طبقاتی را افزایش می‌دهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس