تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فیلیپه لوییس در این خصوص گفت: “دیگو کاستا از آن دسته بازیکنانی است که همیشه تحسین مرا برانگیخته است و من او را همانند برادر دوست دارم. فیلیپه لوییس، مدافع کناری اتلتیکو مادرید معتقد است که اگر دیگو کاستا به این تیم بازگردد، دوباره تبدیل به بهترین مهاجم جهان خواهد شد. ‘ به گزارش […]

[ad_1]

فیلیپه لوییس در این خصوص گفت: “دیگو کاستا از آن دسته بازیکنانی است که همیشه تحسین مرا برانگیخته است و من او را همانند برادر دوست دارم.

فیلیپه لوییس، مدافع کناری اتلتیکو مادرید معتقد است که اگر دیگو کاستا به این تیم بازگردد، دوباره تبدیل به بهترین مهاجم جهان خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، شایعه شده بود که مادریدی ها قصد دارند تا با پیشنهادی ۶۰ میلیون یورویی دوباره کاستا را به ویسنته کالدرون بازگردانند اما کونته مخالفت کرده است.

فیلیپه لوییس در این خصوص گفت: “دیگو کاستا از آن دسته بازیکنانی است که همیشه تحسین مرا برانگیخته است و من او را همانند برادر دوست دارم.

دوستی ما در اتلتیکو دوطرفه بود و رابطه خوبی بین ما برقرار بود. ایمان دارم که اگر به اینجا بازگردد، روزهای خوبی را تجربه خواهد کرد.

 

از نظر من او بهترین شماره ۹ دنیاست و دوباره می تواند با پیراهن اتلتیکو روزهای خوب خود را تکرار کند. بسیار خوشحال می شوم اگر خبر بازگشت او را بشنوم”.

فیلیپه لوییس گفت: “فضای بسیار خوبی در مادرید وجود دارد و همگان در انتظار پیروزی هستند. وقتی شما در اینجا برنده باشی، روزهای لذت بخشی را سپری خواهی کرد.

این فضا در باشگاه های دیگر وجود ندارد زیرا عشق و علاقه مردم اینجا به فوتبال غیر قابل مقایسه با طرفداران تیم های دیگر است.

وقتی بازیکن اتلتیکو باشید، بیشتر احساس فوتبالیست بودن به شما دست می دهد”.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس