تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فاطمه سعیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به ترکیب فعلی شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و معرفی اعضای جدید به این شورا تاکید کرد: سعی می‌کنیم با رایزنی و تعامل با اصلاح طلبان شورا، یک خانم از طرف فراکسیون امید به شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان معرفی شود چراکه حضور زنان می‌تواند کمک خوبی برای […]

[ad_1]

فاطمه سعیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به ترکیب فعلی شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و معرفی اعضای جدید به این شورا تاکید کرد: سعی می‌کنیم با رایزنی و تعامل با اصلاح طلبان شورا، یک خانم از طرف فراکسیون امید به شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان معرفی شود چراکه حضور زنان می‌تواند کمک خوبی برای فعالیت جریان اصلاحات باشد.


او گفت: دوست داشتیم هم جوانان و هم بانوان بیشتری در این ترکیب باشد اما همواره به انتخاب‌های آقای خاتمی اطمینان داشتیم و شاید صلاحدید ایشان ترکیب فعلی بوده است.


نماینده اصلاح‌طلب تهران درباره فساد در شهرداری تهران نیز گفت پیگیر تحقیق و تفحص در شهرداری تهران هستیم و امیدواریم بتوانیم در این زمینه شفاف سازی لازم را انجام دهیم.


سعیدی خاطرنشان کرد: امیدواریم این تحقیق و تفحص نشان دهد که فسادی در شهرداری رخ نداده است، اما به هر حال وظیفه ما بود که با توجه به درخواست مردم این پرونده تحقیق و تفحص را به جریان بیندازیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس