تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴
وزیر اطلاعات:

امیدواریم در این دوره، انتخاباتی پرشور همراه با مشارکت بالا و آگاهانه، سالم، در محیطی امن و در فضای رقابتی دوستانه در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب داشته باشیم.

به گزارش “گذارنیوز”  حجت‌الاسلام سید محمود علوی در جلسه شورای هماهنگی اطلاعات این مطلب را بیان کرد و از تلاش‌های مجموعه وزارت کشور در خصوص فراهم کردن مقدمات اجرایی انتخابات پیش‌رو تشکر کرد.

وی افزود: وزارت کشور با توجه به اینکه ریاست شورای امنیت کشور را برعهده دارد، در میان جامعه اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است و امنیت پایدار در صورتی مستقر می‌شود که از پشتوانه اطلاعاتی فراگیر و اشراف اطلاعاتی خوبی برخوردار باشد .

وزیر اطلاعات پیوند اطلاعات با امنیت را پیوندی ناگسستنی خواند و گفت: اگر اطلاعات نباشد امنیتی برقرار نخواهد شد و اطلاعات بدون امنیت نیز ثمری نخواهد داشت.

علوی درباره آخرین توافقات هسته‌ای نیز تصریح کرد: خدا را شاکریم که پایان برجام با تلاش‌های مجموعه عناصر نظام و با هدایت‌های عالی و موثر رهبر معظم انقلاب و رهنمودهای رئیس‌جمهور منجر به لغو تحریم‌های مربوط به هسته‌ای شد و انشاالله امید است که نتایج سازنده ای در برداشته باشد.

در این جلسه عبدالرضا رحمانی فضلی و اعضای جامعه اطلاعاتی کشور نیز حضور داشتند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس