تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴

سرپرست باشگاه ذوب آهن گفت: محسن مسلمان، یک سال دیگر با ذوب‌آهن قرارداد دارد و پرسپولیس باید ابتدا با ذوب‌آهن به توافق برسد. به گزارش گذار نیوز، مصطفی شجاعی درباره وضعیت محسن مسلمان گفت: محسن مسلمان، بازیکن ذوب‌آهن است و یک سال دیگر از قراردادش با این باشگاه باقی مانده است، باشگاه پرسپولیس و یا […]

سرپرست باشگاه ذوب آهن گفت: محسن مسلمان، یک سال دیگر با ذوب‌آهن قرارداد دارد و پرسپولیس باید ابتدا با ذوب‌آهن به توافق برسد.

محسن مسلمان

به گزارش گذار نیوز، مصطفی شجاعی درباره وضعیت محسن مسلمان گفت: محسن مسلمان، بازیکن ذوب‌آهن است و یک سال دیگر از قراردادش با این باشگاه باقی مانده است، باشگاه پرسپولیس و یا هر باشگاه دیگری که خواهان مسلمان است، ابتدا باید با ذوب‌آهن مذاکره کند و با ما به توافق برسد.

سرپرست ذوب‌آهن افزود: مبلغ رضایت‌نامه مسلمان مشخص نیست و باید با پرسپولیس به توافق برسیم و حتی امکان معاوضه مسلمان با یکی از بازیکنان پرسپولیس وجود دارد.

شجاعی در پایان گفت: هنوز تصمیم قطعی در این رابطه گرفهت نشده و بعد از مذاکره با باشگاه پرسپولیس مشخص می‌شود که مسلمان به پرسپولیس می‌رود یا نه و بعد درباره چگونگی انتقال بحث خواهد شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس