تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با پیگیری های اداره امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل کاربران اینترنتی ان واحد می توانند از سایت سیویلیکا (ناشر تخصصی کنفرانس های کشور) به صورت رایگان استفاده کنند. به گزارش ایسکانیوز، رییس اداره پژوهشی واحد اردبیل با بیان مطلب فوق افزود: با پیگیری های زیاد و تبادل نظر با مدیریت سایت سیویلیکا […]

[ad_1]

لوگوی دانشگاه آزاد

با پیگیری های اداره امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل کاربران اینترنتی ان واحد می توانند از سایت سیویلیکا (ناشر تخصصی کنفرانس های کشور) به صورت رایگان استفاده کنند.

به گزارش ایسکانیوز، رییس اداره پژوهشی واحد اردبیل با بیان مطلب فوق افزود: با پیگیری های زیاد و تبادل نظر با مدیریت سایت سیویلیکا (ناشر تخصصی کنفرانسهای کشور) در خصوص دسترسی کاربران اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، موفق به دریافت موافقت به دسترسی آزمایشی به مدت دو ماه از تاریخ ۲۱ شهریور ۹۵ لغایت ۲۱ آبان ۹۵ شده ایم.

جعفر عظیمی بیان کرد: در این مدت کلیه کاربران دانشگاه می توانند مقالات مورد نیاز خود را از بین ۵۱۰ هزار مقاله همایش ها و مجلات ISI نمایه شده در این سایت به صورت رایگان با محدودیت دو مقاله در ۲۴ ساعت دریافت دارند.

وی افزود: در تلاش هستیم تا با اخذ مجوز از سازمان مرکزی پس از سپری شدن دسترسی آزمایشی، آن را به دسترسی دائمی تبدیل کنیم که در این صورت تمامی محدودیت ها حذف خواهد شد.

عظیمی بیان کرد: این اقدام در پی کنکاش در سایت مذکور بود که متوجه شدیم تعداد ۲۰۰۰ مقاله به نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در این سایت نمایه شده که تا به حال از این مقالات برای دانشگاه امتیازی دریافت نشده است.

او اضافه کرد: با دریافت این مقالات خواهیم توانست حدود ۳۰۰۰ امتیاز به امتیاز فضلی دانشگاه اضافه کنیم.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس