تاریخ انتشار: ۲۵ خرد ۱۳۹۴

معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مطمئن است قدرت های بزرگ و ایران می توانند تا ضرب الاجل ۳۰ ژوئن به توافق نهایی برسند. به گزارش خبرگزاری رویترز، خبرگزاری ایتارتاس به نقل از سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه افزود: حصول توافق تا ضرب الاجل ۳۰ ژوئن امکان پذیر است. این اظهارنظر مقام روسی در […]

معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مطمئن است قدرت های بزرگ و ایران می توانند تا ضرب الاجل ۳۰ ژوئن به توافق نهایی برسند.

ریابکوف

به گزارش خبرگزاری رویترز، خبرگزاری ایتارتاس به نقل از سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه افزود: حصول توافق تا ضرب الاجل ۳۰ ژوئن امکان پذیر است.

این اظهارنظر مقام روسی در حالی مطرح شده است که مذاکرات نمایندگان ایران و گروه ۱+۵ برای رسیدن به توافق جامع همچنان ادامه دارد.

پیشتر یک روزنامه رسمی روسیه در مقاله ای با بیان اینکه امید برای دستیابی به توافق جامع هسته ای میان ایران و گروه ۱+۵ تا ضرب الاجل ۳۰ژوئن افزایش یافته است، نوشت: درباره ساز و کار لغو تحریم ها علیه ایران، توافق کلی به دست آمده است.

روزنامه «راسیسکایا گازتا» ارگان دولت روسیه روز یکشنبه در سرمقاله خود نوشت: مذاکرات ۶ میانجی بین المللی و ایران برای تنظیم متن توافق جامع و حل مسایل مربوط به پرونده هسته ای ادامه دارد و سرگئی ریابکوف مذاکره کننده ارشد هسته ای روسیه به نمایندگی از این کشور در مذاکرات شرکت دارد.

در این گزارش آمده است: بر اساس ارزیابی ریابکوف، مذاکرات در سطح مدیران سیاسی وزارت خارجه ایران و گروه ۱+۵ بیش از میزان پیش بینی شده، با موفقیت برگزار شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس