تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه تمام مرزها در ایام اربعین حسینی (ع) تحت کنترل امنیتی و اطلاعاتی قرار می‌گیرند، تاکید کرد: با هماهنگی که بین دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی وجود دارد جای نگرانی برای تأمین امنیت زائران وجود ندارد. به گزارش ایسنا، سردار محسن فتحی با حضور در […]

[ad_1]

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه تمام مرزها در ایام اربعین حسینی (ع) تحت کنترل امنیتی و اطلاعاتی قرار می‌گیرند، تاکید کرد: با هماهنگی که بین دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی وجود دارد جای نگرانی برای تأمین امنیت زائران وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، سردار محسن فتحی با حضور در پایانه مرزی مهران با اشاره به استفاده از تمامی ظرفیت مرزها در اربعین حسینی ( ع ) گفت: از سال گذشته تا کنون اقدامات خوبی در خصوص تردد زائران در مرز مهران صورت گرفته که از مسئولان مربوطه انتظار می رود تا سه ماه آینده مشکلات مرتفع شود.

وی افزود: بدون روادید قانونی ، امکان تردد برای زائران وجود ندارد .

براساس گزارش سایت پلیس، جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا اظهار داشت: در اربعین امسال پلیس در نظر دارد با تلاش بیشتر و با تمام وجود خدمات مطلوب تر و بهتری را برای رفاه حال زائران ابا عبدالله الحسین ( ع ) ارائه دهد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس