تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون تربیت بدنی و امور سلامت وزارت آموزش و پرورش از فراهم شدن زمینه تاسیس مدارس تخصصی والیبال، هندبال و… خبر داد و گفت: این آمادگی را داریم تا برای راه‌اندازی مدارس والیبال در هر سه مقطع مجوز صادر کنیم. به گزارش خبرنگار ایسنا، مهرزاد حمیدی در جلسه ستاد عالی تشکیلاتی سومین دوره المپیادهای […]

[ad_1]

معاون تربیت بدنی و امور سلامت وزارت آموزش و پرورش از فراهم شدن زمینه تاسیس مدارس تخصصی والیبال، هندبال و… خبر داد و گفت: این آمادگی را داریم تا برای راه‌اندازی مدارس والیبال در هر سه مقطع مجوز صادر کنیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا، مهرزاد حمیدی در جلسه ستاد عالی تشکیلاتی سومین دوره المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور درباره ضرورت ورزش در کنار آموزش و پرورش گفت: ۳۳ هزار معلم تربیت بدنی داریم و در راستای عمومیت بخشیدن به فعالیت‌های ورزشی و مدرسه محور کردن فعالیت‌ها المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای را از دوسال گذشته آغاز کردیم.

وی افزود: انجام کار تیمی و ارتقای روحیه مشارکت‌پذیری و افزایش نشاط از جمله اهداف المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای هستند که امسال سومین دوره آن در مدارس برگزار می‌شود.


معاون تربیت بدنی و امور سلامت وزارت آموزش و پرورش به شور و نشاط ایجاد شده در مدارس در پی برگزاری المپیاد اظهار کرد: اطمینان می‌دهم اولین سکوی قهرمانی قهرمانان ملی ما در سال‌های آتی قطعا همین المپیادهای درون مدرسه‌ای است و اکنون نرخ نفوذ المپیاد در مدارس روستایی، استثنایی نیز وجود دارد.

وی افزود: بیش از چهار میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز در المپیاد شرکت و دومیلیون و ۸۰۰هزار نفر در قالب نهضت داوطلبی المپیادهای ورزشی را برگزار کردند.

حمیدی به شکل‌گیری و فعالیت کانون‌های ورزشی درون مدرسه‌ای نیز اشاره کرد و گفت: ۸۰۰۰ رشته کانون ایجاد شده و مدارس در شیفت دوم که تعطیل‌اند در حوزه ورزش فعال شده‌اند و دانش‌آموزان تحت نظر معلمان متخصص آموزش می‌بینند و در سطوح بالا به کانون‌های برون مدرسه‌ای می‌روند.

معاون تربیت بدنی و امور سلامت وزارت آموزش و پرورش از فراهم شدن زمینه تاسیس مدارس تخصصی والیبال و هندبال و… خبر داد و گفت: این آمادگی را داریم تا برای راه‌اندازی مدارس والیبال در هر سه مقطع مجوز صادر کنیم. البته اکنون راه‌اندازی ۱۹۲ مدرسه را خود ما در آموزش و پرورش تعقیب می‌کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس