تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون رئیس شرکت پالایشگاهی لوتوس اعلام کرد، این شرکت لهستانی که ماه گذشته اولین محموله نفت خام خود از ایران را خریداری کرد، احتمالا یک قرارداد نفتی بلند مدت با تهران امضا خواهد کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از رویترز، معاون رئیس شرکت پالایشگاهی لوتوس اعلام کرد، این شرکت لهستانی که ماه […]

[ad_1]

کشتی نفتی

معاون رئیس شرکت پالایشگاهی لوتوس اعلام کرد، این شرکت لهستانی که ماه گذشته اولین محموله نفت خام خود از ایران را خریداری کرد، احتمالا یک قرارداد نفتی بلند مدت با تهران امضا خواهد کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از رویترز، معاون رئیس شرکت پالایشگاهی لوتوس اعلام کرد، این شرکت لهستانی که ماه گذشته اولین محموله نفت خام خود از ایران را خریداری کرد، احتمالا یک قرارداد نفتی بلند مدت با تهران امضا خواهد کرد.
دو تانکر حامل ۲ میلیون بشکه نفت خام ایران در اواسط ماه اوت به بندر گدانسک در ساحل دریای بالتیک رسید.
مارسین جاسترزبسکی گفت: «پس از آنکه نفت ایران پالایش شد، ما نتایج تحلیل ها را بررسی خواهیم کرد و مشخص خواهد شد که آیا ما می توانیم در نهایت یک توافق بلند مدت با ایران برای تحویل نفت در گدانسک منعقد کنیم یا نه.»
ایران با هدف باز پس گیری سهم از دست رفته خود از بازار نفت، از ماه ژانویه در حال افزایش تولید و صادرات نفت خود است.
لهستان بخش عمده ای از نفت و گاز خود را از روسیه وارد می کند، اما این کشور قصد دارد وابستگی خود به منابع انرژی روسیه را کاهش دهد. شرکت پی کی ان اورلن، بزرگترین رقیب شرکت لوتوس اوایل امسال قراردادی را برای خرید نفت از شرکت سعودی آرامکو به امضا رساند.
لوتوس اعلام کرده ۲۵ درصد از نفتی که این شرکت پالایش می کند از منابعی غیر از روسیه تامین می شود.

۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس