تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پنجمین اجلاس مشترک فرماندهان مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و گارد ساحلی کشور امارات با امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک مرزی در شهر ابوظبی به پایان رسید. به گزارش ایسنا، هیئت مرزبانی کشورمان به دعوت فرمانده گارد ساحلی کشور امارات با حضور در شهر ابوظبی در پنجمین اجلاس مشترک مرزی دو کشور شرکت کردند. دو طرف […]

[ad_1]

پنجمین اجلاس مشترک فرماندهان مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و گارد ساحلی کشور امارات با امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک مرزی در شهر ابوظبی به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، هیئت مرزبانی کشورمان به دعوت فرمانده گارد ساحلی کشور امارات با حضور در شهر ابوظبی در پنجمین اجلاس مشترک مرزی دو کشور شرکت کردند.

دو طرف در این اجلاس که در راستای تحکیم و گسترش روابط دو جانبه برگزار شد، به بررسی اجرای مصوبات اجلاس قبل و گفت و گو پیرامون راه کارهای مشترک در خصوص مبارزه با جرایم دریایی پرداختند.

همچنین در این اجلاس به منظور حفظ محیط زیست توافق شد تا از تردد شناورهای حامل سوخت که فاقد استانداردهای دریانوردی لازم هستند، جلوگیری شود .

بررسی مشکلات صیادان دو کشور، تسهیل در تردد شناورها، انجام همزمان گشت های دریایی برای مقابله با قاچاق و هماهنگی برای امداد و نجات دریایی از دیگر موارد مورد بحث در این اجلاس بود.

براساس گزارش سایت پلیس،  در پایان این اجلاس، تفاهم نامه همکاری میان فرمانده مرزبانی کشورمان و فرمانده گارد ساحلی کشور امارات امضاء شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس