تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تفاهم‌نامه همکاری در زمینه‌های مختلف از جمله توریسم و حمل و نقل فی‌مابین شهردار تهران و شهردار بلگراد منعقد شد. به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف ظهر  امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه با شهردار بلگراد گفت: این دیدار فرصتی را برای هر دو شهر تهران و بلگراد ایجاد کرده است که پس از دو دهه […]

[ad_1]

تفاهم‌نامه همکاری در زمینه‌های مختلف از جمله توریسم و حمل و نقل فی‌مابین شهردار تهران و شهردار بلگراد منعقد شد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف ظهر  امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه با شهردار بلگراد گفت: این دیدار فرصتی را برای هر دو شهر تهران و بلگراد ایجاد کرده است که پس از دو دهه توقف همکاری ارتباط خود را با امضای تفاهم‌نامه‌ای برقرار کند.

شهردار تهران با بیان اینکه امیدواریم با این تفاهم‌نامه بسترهای همکاری در عرصه‌های فرهنگی، هنری، زیرساخت‌های شهری بویژه در حوزه گردشگری و حمل و نقل بوجود آید و بتوانیم همکاری نزدیکی داشته باشیم، گفت: هیات‌های اجرایی باید به زودی برای فراهم کردن زیرساخت‌های این تفاهم‌نامه اقدامات کارشناسی خود را آغاز کنند.

به گزارش ایسنا، شنیسا مالی شهردار بلگراد نیز با بیان اینکه برای من افتخار بزرگی است که با شهری به بزرگی تهران قرارداد همکاری منعقد می‌کنم، گفت: در چند روز اخیر فرصت کردم از بخش‌های مختلف تهران بازدید کنم و شاید برای شما جالب باشد که امروز به من فرصتی دست داده شد تا راننده قطار مترو باشم!

وی با اشاره به بازدیدهای اخیرش طی سه روز گذشته که در تهران مستقر بوده، گفت: قطعا با امضای تفاهم نامه فیمابین تهران و بلگراد اولین قدم برای همکاری‌های دوجانبه منعقد می‌شود و مطمن هستم می‌توانیم در تمام پروژه‌ها همکاری کرده و موفق باشیم.

شهردار بلگراد با بیان اینکه برایش جالب است که تمام پروژه‌های تهران حاصل دست جوان های تهرانی است گفت: امیدوارم به زودی زمینه‌های خواهرخواندگی تهران و بلگراد نیز فراهم شود.

به گزارش ایسنا، بلگراد پایتخت کشور صربستان است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس