تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا،  ربیع فلاح در آئین گرامیداشت هفته دولت در سینما جهان نمای چالوس که با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری برگزار شد ، افزود : به طور متوسط در هر روز چهار طرح در دولت تدابیر و امید در مازندران افتتاح شد. وی خاطر نشان کرد : تنها در […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا،  ربیع فلاح در آئین گرامیداشت هفته دولت در سینما جهان نمای چالوس که با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری برگزار شد ، افزود : به طور متوسط در هر روز چهار طرح در دولت تدابیر و امید در مازندران افتتاح شد.


وی خاطر نشان کرد : تنها در هفته دولت ۶۸۰ طرح به ارزش یکهزار میلیارد تومان در استان مازندران به بهره برداری رسید.


او با بیان اینکه افتتاح این تعداد طرح یک دستاورد بزرگ برای دولت تدبیر و امید است ، افزود : از دولت انتظار داریم تا با فراهم کردن زیر ساخت های لازم مشکل بیکاری در استان کاهش یابد.


فلاح گفت : با اینکه میانگین بیکاری در سال ۹۳ در مازندران۱۲٫۷ بود و در سال ۹۴ به ۱۲٫۰۱ رسید و در سه ماهه نخست امسال به ۹٫۸ کاهش یافت ، ولی با این حال متوسط بیکاری در مازندران از میانگین کشور بالاتر است.


استاندار مازندران از سفر وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به استان مازندران در اواخر شهریور خبر داد و افزود : در جریان این سفر قرار است پروتکل اشتغالزایی به امضا برسد.


وی ادامه داد : از سوی دیگر تورم مازندران نیز یک درصد کمتر از تورم کشور است که بیانگر تعامل خوب دستگاهها و مسئولان استان است.


فلاح جذب سرمایه گذاران در مازندران خوب توصیف کرد و گفت : مشارکت اقتصادی در مازندران ۴۲٫۳ درصد است و این درحالی است که متوسط کشوری ۳۹٫۶ درصد است.


استاندار مازندران وضعیت کشاورزی امسال در استان را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت : امسال شاهد افزایش ۱۰ درصدی در تولید برنج و ۲۵ درصدی در تولید مرکبات و کیوی بودیم و با توجه به افزایش


تولیدات محصول باید مشوق های صادراتی برای صادرات محصولات زراعی و باغی برای تجار منطقه در نظر گرفته شود


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس