تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۳۹۴

دلواپسان که قبل از بازی والیبال ایران و آمریکا، تنها دغدغه‌اشان ممانعت از حضور تماشاگران خانم به سالن بود (موضوعی که در دولت مهرورزشان هیچ منع و اشکال شرعی هم نداشت!) اما حالا و در دولت یازدهم، زنان و دختران ورزشدوست و نجیب ایرانی را به هرزه‌گی و …!‌ متهم کرده و برای مقابله با […]

دلواپسان که قبل از بازی والیبال ایران و آمریکا، تنها دغدغه‌اشان ممانعت از حضور تماشاگران خانم به سالن بود (موضوعی که در دولت مهرورزشان هیچ منع و اشکال شرعی هم نداشت!) اما حالا و در دولت یازدهم، زنان و دختران ورزشدوست و نجیب ایرانی را به هرزه‌گی و …!‌ متهم کرده و برای مقابله با حضور زنان، فراخوان خونین! داده بود حالا و پس از برتری والیبال ایران مقابل آمریکا را نیز علیه ظریف و مذاکرات هسته‌ای مصادره کردند!

والیبال

به گزارش گذارنیوز  تصویر فوق از طرح‌های شبکه‌های اجتماعی گروه موسوم به دلواپسان است که عدم بازی کردن ظریف (پاسور تیم ملی والیبال) در مقابل آمریکا را به دکتر ظریف وزیر خارجه تعمیم داده و متوهمانه دلیل پیروزی والیبال ایران بر آمریکا ارزیابی کردند! احتمالا و به زعم این جماعت، نبود ظریف در راس تیم مذاکره‌کننده در مذاکرات هسته ای نیز باعث شکست آمریکا از ایران خواهد شد! فقط می‌ماند این نکته که به تعبیر صحیح و منطقی آقای روحانی و همچنین دکتر ظریف، نتیجه مذاکرات هسته ای باید برای طرفین برد-برد باشد و جایی برای شکست برای هیچ طرف در آن لحاظ نشده است.

گفتنی اینکه در دیدار دوم ایران و آمریکا هم از ورود بانوان تماشاگر به سالن ممانعت به عمل آمد و این در حالیست که در دوره احمدی‌نژاد، بانوان برای ورود به سالن و تماشای دیدارهای تیم ملی والیبال کشورمان، هیچ منعی نداشتند و فقط بخش مشخصی از سالن به بانوان اختصاص داده می شد اما چه شد که در دولت جدید، دلواپسان به یکباره این موضوع را مخالف شرع و دین قلمداد کرده و بدترین تعابیر را هم علیه بانوان شریف کشورمان روا داشتند، سئوالی است که هنوز هیچکس از بزرگان این طیف، پاسخی برای آن پیدا نکرده‌اند!

ضمن اینکه، این تصمیم سیاسی و غیرورزشی، یقننا با واکنش فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) مواجه خواهد شد و همانگونه که به خاطر همین موضوع، میزبانی مسابقات جوانان را از ایران گرفتند، برای فصل آینده در لیگ جهانی نیز، تیم ملی مقتدر والیبال کشورمان که به دلیل نتایج ارزشمند برای ایران افتخارآفرینی کرده‌اند، با خطر جدی محرومیت از دیدارهای خانگی، مواجه خواهد بود.

 

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس