تاریخ انتشار: ۲۹ اسف ۱۳۹۳

اولین سهمیه بنزین ۹۴ تا ساعت ۲۴ امشب در کارت‌های سوخت واریز می‌شود. به گزارش گذارنیوز، سهمیه ویژه بنزین۶۰ لیتری نوروزی خودروهای شخصی در حالی امشب به کارت های سوخت وارزی می‌شود که سهمیه بنزین برخی از وانت بارها از امشب می‌سوزد. بر اساس برنامه زمان بندی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، ۶۰ […]

اولین سهمیه بنزین ۹۴ تا ساعت ۲۴ امشب در کارت‌های سوخت واریز می‌شود.

بنزین

به گزارش گذارنیوز، سهمیه ویژه بنزین۶۰ لیتری نوروزی خودروهای شخصی در حالی امشب به کارت های سوخت وارزی می‌شود که سهمیه بنزین برخی از وانت بارها از امشب می‌سوزد.

بر اساس برنامه زمان بندی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، ۶۰ لیتر سهمیه بنزین نیمه یارانه ای با قیمت ۷۰۰ تومانی به کارت هوشمند سوخت خودروهای شخصی واریز می شود.

سهمیه گازوییل خودروهای عمومی هم بدون تغییر در قیمت و میزان سهمیه تا ساعت ۲۴ امشب جمعه ۲۹ اسفند در کارت‌های هوشمند سوخت شارژ و قابل برداشت خواهد بود.

در همین حال پیش‌بینی می‌شود از ساعت ۲۴ امشب ۲۹ اسفند ماه وانت بارهایی که اقدام به ثبت نام نکرده‌اند، از ابتدای فروردین ماه سهمیه بنزین یارانه‌ای آنها به۶۰ لیتر با قیمت ۷۰۰ تومانی کاهش یابد.

سهمیه ویژه بنزین برخی از تاکسی‌های برون شهری کاهش یافت به طوری‌ که سهمیه بنزین تاکسی‌های بنزین‌سوز از ۹۰۰ لیتر به ۷۵۰ لیتر و سهمیه سوخت تاکسی‌های دوگانه سوز از ۹۰۰ لیتر فعلی به ۵۰۰ لیتر کاهش یافته است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس