تاریخ انتشار: ۲۹ خرد ۱۳۹۴

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت، گفت: صحبتی از افزایش قیمت بنزین برای سال جاری فعلا نداریم.   به گزارش گذارنیوز  علیرضا فیض‌بخش درباره افزایش قیمت بنزین افزود: همانطور که وزیر نفت چندین بار تاکید کرده‌اند صحبتی از افزایش قیمت بنزین برای سال […]

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت، گفت: صحبتی از افزایش قیمت بنزین برای سال جاری فعلا نداریم.

فیاض بخش

 

به گزارش گذارنیوز  علیرضا فیض‌بخش درباره افزایش قیمت بنزین افزود: همانطور که وزیر نفت چندین بار تاکید کرده‌اند صحبتی از افزایش قیمت بنزین برای سال جاری فعلا نداریم.

تغییر برخی مقررات در جایگزینی تاکسی‌های فرسوده

وی همچنین درباره روند طرح جایگزینی تاکسی‌های فرسوده در سال ۹۴ از تغییر برخی مقررات خبر داد و تصریح کرد: برخی مقررات در روند جایگزینی خودروهای فرسوده تغییر کرده که پس از ابلاغ، کار جایگزینی تاکسی‌ها آغاز می‌شود و قطعا برای سال ۹۴ با آغاز طرح سرعت قابل ملاحظه‌ای را شاهد خواهیم بود. مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور اظهار کرد: در سال گذشته ۸۰۰۰ تاکسی فرسوده از رده خارج و جایگزین شدند اما امسال روند جایگزینی تاکسی فرسوده سرعت بیشتری می‌گیرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس