تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کارشناس سازمان هواشناسی گفت:تهران امروز ۴۲ درجه بالای صفر است و تا روز یکشنبه دما کاهش نمی یابد. به گزارش میزان، فریبا گودرزی گفت: از روز گذشته شاهد وقوع ناپایداری های جوی در سواحل غربی خزر هستیم که به تدریج تا روز یکشنبه این ناپیداری ها استان های ساحلی خزر را در بر می […]

[ad_1]

کارشناس سازمان هواشناسی گفت:تهران امروز ۴۲ درجه بالای صفر است و تا روز یکشنبه دما کاهش نمی یابد.

به گزارش میزان، فریبا گودرزی گفت: از روز گذشته شاهد وقوع ناپایداری های جوی در سواحل غربی خزر هستیم که به تدریج تا روز یکشنبه این ناپیداری ها استان های ساحلی خزر را در بر می گیرد. به همین دلیل تا روز یکشنبه برای استان های حاشیه خزر ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: با توجه به وزش باد در ساعات عصرگاهی برای استان های اصفهان،قم،جنوب تهران،البرز و سمنان وقوع پیده گرد و غبار دور از ذهن نیست.

کارشناس سازمان هواشناسی تاکید کرد:در جنوب فارس،هرمزگان،سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

گودرزی در مورد گرمترین استان کشور گفت: امروز دمای هوا در اهواز به ۵۰ درجه بالای صفر می رسد،این درحالی است که دمای هوا در شوش،شوشتر و آبادان از ۵۰ نیز فراتر می رود. البته روند دمایی در استان خوزستان کاهشی است و در روز یکشنبه حداکثر دمای هوا در اهواز ۴۶ درجه می شود.

وی در مورد هوای تهران گفت: امروز دمای هوا در گرمترین ساعت به ۴۲ درجه بالای صفر می رسد. این درحالی است که گرمای هوا تا روز یکشنبه در تهران ماندگار است و از میزان گرما کاسته نمی شود.

گودرزی در مورد چرایی افزایش دما گفت: امروز نه تنها در ایران بلکه تمام آسیای مرکزی گرمترین روز سال است و این روند گرما در بیشتر استان ها تا اواسط هفته ادامه دارد. 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس