تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی گفت: مردم کشور به نیروهای انتظامی، امید و اعتماد دارند. ‌به گزارش ایسنا، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه روز شنبه (۱۰ مهر)‌ به مناسبت هفته بزرگداشت ناجا در سخنرانی صبحگاه مشترک استان قم، افزود: مردم به نیروهای انتظامی امید بسته‌اند و دشمنان از حضور آنها در اجتماع، خوف دارند که […]

[ad_1]

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی گفت: مردم کشور به نیروهای انتظامی، امید و اعتماد دارند.

‌به گزارش ایسنا، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه روز شنبه (۱۰ مهر)‌ به مناسبت هفته بزرگداشت ناجا در سخنرانی صبحگاه مشترک استان قم، افزود: مردم به نیروهای انتظامی امید بسته‌اند و دشمنان از حضور آنها در اجتماع، خوف دارند که این ویژگی نیروهای نظامی و انتظامی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی باید ضمن برقراری امنیت و آسایش در جامعه در برخورد با اشرار با قاطعیت عمل کند و اشرار از حضور این نیرو بر خود بلرزند و اجازه شرارت به خود ندهند.

خطیب جمعه قم اضافه کرد: امروز پلیس در قلب مردم جای دارد، به طوریکه شهروندان در مواجهه با پلیس احساس امنیت کرده و در ناملایمات اجتماعی، مردم به پلیس مراجعه می‌کنند.

سعیدی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه در اسلام و قرآن، شهری که امنیت در آن برقرار است از ارزش برخوردار است، افزود: امروز نیروی انتظامی تلاش کرده تا در سایه مردم‌مداری، قانون‌مداری و با نگاهی جامع، امنیت را در جامعه تقویت و برقرار کند.

وی با تاکید بر اینکه روحیه ایثار، جهاد و شهادت در بدنه نیروی انتظامی جاری است، گفت: امروز پلیس با نیروهای جان بر کفِ کارآمد، فنی و مردم‌مدار در راستای تامین امنیت جامعه به یک الگوی موفق فراسوی مرزهای کشور تبدیل شده است.

 مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان قم، امروز همزمان با نخستین روز از هفته ناجا، با نمایش توانمندی‌ها، اقتدار و صلابت نیروی انتظامی استان قم در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس