تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مهلت ثبت نام برای تکمیل ظرفیت دوره های مجازی دانشگاه آزاد امروز ۱۳ مهرماه پایان می یابد. به گزارش ایسکانیوز، شرکت کنندگان در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۵ که متقاضی تحصیل در واحد الکترونیکی هستند، می توانند به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org مراجعه کرده و نسبت به انتخاب […]

[ad_1]

مهلت ثبت نام برای تکمیل ظرفیت دوره های مجازی دانشگاه آزاد امروز ۱۳ مهرماه پایان می یابد.

به گزارش ایسکانیوز، شرکت کنندگان در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۵ که متقاضی تحصیل در واحد الکترونیکی هستند، می توانند به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org مراجعه کرده و نسبت به انتخاب رشته های واحد الکترونیکی اقدام کنند.

متقاضیانی که در واحدهای دیگر دانشگاه آزاد اسلامی نیز قبول شده اند در صورت تمایل به شرکت در دوره های مجازی رشته های واحد الکترونیکی دانشگاه می توانند به سایت مرکز آزمون مراجعه کرده و اقدام به انتخاب واحد مجدد کنند.

واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی دارای ۱۵ هزار دانشجو است که خدماتی مانند حضور در کلاس های مجازی به صورت آنلاین، دانلود و استفاده از کلاس های ضبط شده به صورت آفلاین، دریافت فایل های به اشتراک گذاشته شده، پشتیبانی شبانه روزی از دانشجویان و برگزاری امتحانات حضوری در ۳۵ نقطه کشور را به دانشجویان ارائه می کند.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس