تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] امروز قرار است ۳۶ تروریست داعشی که در جنایت پادگان اسپایکر دست داشتند در عراق اجرا شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، وزارت دادگستری عراق امروز (یکشنبه) قصد دارد تا حکم اعدام ۳۶ تروریست داعشی را که در جنایت کشتار ۱۷۰۰ دانش‌آموخته نظامی پادگان اسپایکر دست داشتند، به اجرا بگذارد. به نوشته […]

[ad_1]

امروز قرار است ۳۶ تروریست داعشی که در جنایت پادگان اسپایکر دست داشتند در عراق اجرا شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، وزارت دادگستری عراق امروز (یکشنبه) قصد دارد تا حکم اعدام ۳۶ تروریست داعشی را که در جنایت کشتار ۱۷۰۰ دانش‌آموخته نظامی پادگان اسپایکر دست داشتند، به اجرا بگذارد.

به نوشته روزنامه الصباح عراق، منابعی در درون زندان «الناصریه» عراق، گفته‌اند که وزارت دادگستری و اداره امور زندان‌ها قصد دارند امروز حکم اعدام با طناب ۳۶ تروریست داعشی را که در جنایت اسپایکر دست داشته‌اند، اجرا کنند.

بنا به این گزارش، «حیدر الزاملی» وزیر دادگستری عراق، مسئولان استان «ذی قار» و برخی از خانواده‌های قربانیان در مراسم اعدام حاضر خواهند شد.

هفته گذشته، دفتر «فؤاد معصوم» رئیس‌جمهور عراق، اعلام کرد که وی تمامی احکام اعدام مرتبط با جنایت پادگان نظامی «اسپایکر» را امضا کرده است.

تروریست‌های داعش در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۴ به پایگاه نظامی «اسپایکر» در استان صلاح الدین یورش بردند و ۱۷۰۰ دانشجوی نظامی را قتل عام کردند.

در مارس ۲۰۱۵ و پس از آزادی تکریت، دهها گور جمعی که اجساد کشته شدگان اسپایکر در آن دفن شده بود، کشف شد؛ اما هنوز جست‌و‌جو برای کشف باقی گورهای جمعی مرتبط با این جنایت ادامه دارد.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس