تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان تهران اعلام کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر صبح امروز، خدمات امدادی لازم را در نخستین ساعات حادثه به ۴۵ حادثه‌دیده برخورد ۲ دستگاه اتوبوس مسافربری در اتوبان کرج – تهران (۱۳ کیلومتری تهران) نزدیک به پیکانشهر، ارائه کردند. به گزارش ایسنا، مرتضی مرادی‌پور با اشاره به حادثه […]

[ad_1]

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان تهران اعلام کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر صبح امروز، خدمات امدادی لازم را در نخستین ساعات حادثه به ۴۵ حادثه‌دیده برخورد ۲ دستگاه اتوبوس مسافربری در اتوبان کرج – تهران (۱۳ کیلومتری تهران) نزدیک به پیکانشهر، ارائه کردند.

به گزارش ایسنا، مرتضی مرادی‌پور با اشاره به حادثه برخورد ۲ دستگاه اتوبوس در ساعت ۷:۱۴ دقیقه صبح امروز، در محور کرج به تهران گفت: راننده یکی از این اتوبوس‌ها در نزدیکی پیکانشهر، اقدام به پیاده کردن مسافران در حاشیه بزرگراه کرده و در اتوبوس دیگر نیز از پشت به اتوبوس متوقف در حاشیه بزرگراه برخورد می‌کند.


وی افزود: به دنبال تماس‌های مردمی با سامانه ۱۱۲ جمعیت هلال احمر و همچنین درخواست اورژانس از این جمعیت برای پشتیبانی امدادی حادثه، مرکز هماهنگی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران دستور اعزام ۳ تیم عملیاتی از پایگاه چیتگر در منطقه ۲۲ تهران را صادر می کند و بلافاصله، نیروها به همراه خودرو، ست نجات و آمبولانس به محل حادثه اعزام می شوند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر،معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به ارائه خدمات درمان سرپایی و انتقال مصدومان از سوی هلال احمر در این حادثه گفت: در این تصادف، ۴۵ حادثه دیده و در مجموع ۱۴ تن به مراکز درمانی منتقل شدند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس