تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] با وقوع سیلاب گسترده در جنوب ایالت لوئیزیانای آمریکا بیش از ۱۰ هزار نفر در چادرهای امداد اسکان داده شده و بیش از ۲۰ هزار نفر نجات داده شدند. به گزارش ایسنا، مقامات محلی ایالت لوئیزیانا نیز اعلام کردند: مجتمع تفریحی Baton Rouge river برای ارائه خدمات امدادرسانی بهتر به تعداد قابل توجهی از […]

[ad_1]

با وقوع سیلاب گسترده در جنوب ایالت لوئیزیانای آمریکا بیش از ۱۰ هزار نفر در چادرهای امداد اسکان داده شده و بیش از ۲۰ هزار نفر نجات داده شدند.

به گزارش ایسنا، مقامات محلی ایالت لوئیزیانا نیز اعلام کردند: مجتمع تفریحی Baton Rouge river برای ارائه خدمات امدادرسانی بهتر به تعداد قابل توجهی از سیل‌زدگان به کار گرفته می‌شود.

دولت فدرال به دنبال وقوع سیلاب گسترده در چهار منطقه این ایالت وضعیت فوق العاده اعلام کرده است. همچنین با وجود آنکه از شدت طوفان کاسته شده از ساکنان این ایالت درخواست شده حتی با وجود بهبود وضعیت آب و هوا از خانه‌های خود خارج نشوند.

به گزارش روزنامه گاردین، نیروهای امداد و نجات نیز سرنشینان خودروهای گرفتار در سیلاب را که در یکی از بزرگراه‌های جنوبی این ایالت گرفتار شده‌اند نجات داده و همچنین ساکنان خانه‌های به زیر آب فرو رفته را به محل‌های امن منتقل کردند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس