تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام وقوع ۸۹۴ مورد حادثه در هفته گذشته، اعلام کرد: ۳ ‌هزار و ۶۳۶ تن در حوادث هفته گذشته آسیب‌دیده و ۲ ‌هزار و ۱۶۹ تن در حوادث مصدوم شدند. به گزارش ایسنا، مرتضی سلیمی با اعلام این خبر، گفت: ۴۵۲ مورد از حوادث هفته […]

[ad_1]

قائم مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام وقوع ۸۹۴ مورد حادثه در هفته گذشته، اعلام کرد: ۳ ‌هزار و ۶۳۶ تن در حوادث هفته گذشته آسیب‌دیده و ۲ ‌هزار و ۱۶۹ تن در حوادث مصدوم شدند.

به گزارش ایسنا، مرتضی سلیمی با اعلام این خبر، گفت: ۴۵۲ مورد از حوادث هفته گذشته جاده‌ای، ۵۷ مورد شهری، ۵۲ مورد ساحلی، ۲۶ مورد کوهستان، ۱۷ مورد آتش‌سوزی جنگل، پنج مورد صنعتی و کارگاهی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.

وی با اشاره به آسیب‌دیدگی ۳ هزار و ۶۳۶ تن در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: یک‌هزار و ۳۸۴ تن در حوادث جاده‌ای، ۲۱۲ تن در حوادث ساحلی، ۱۰۰ تن در حوادث شهری، ۵۹ تن در کوهستان، پنج تن در حوادث صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر حوادث آسیب دیده‌اند.

قائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به امدادرسانی به ۲ ‌هزار و ۷۲۵ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: بر این اساس به ۶۱۹ تن در حوادث جاده‌ای، ۲۱۱ تن در حوادث ساحلی، ۵۸ تن در حوادث شهری، ۴۷ تن در کوهستان، پنج تن در حوادث صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر موارد امدادرسانی لازم ارائه شد.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، وی با اشاره به اسکان اضطراری ۲۰۲ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: در مجموع در هفته گذشته ۲ هزار و ۱۶۹ تن مصدوم شدند که از این میان ۴۷۶ تن به مراکز درمانی منتقل و یک‌هزار و ۶۹۳ تن سرپایی درمان شده و در مجموع ۸۴۳ تن از حوادث نجات یافتند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس