تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ادامه امدادرسانی‌ها به سه شهرستان قائم‌شهر، بابل و آمل که تحت تاثیر سیل و توفان قرار داشتند، خبر داد. دکتر ناصر چرخساز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به امدادرسانی‌های صورت گرفته به توفان مازندران از ١٢ شهریورماه تا ساعت ٩:٣٠ امروز گفت: ۱۲ […]

[ad_1]

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ادامه امدادرسانی‌ها به سه شهرستان قائم‌شهر، بابل و آمل که تحت تاثیر سیل و توفان قرار داشتند، خبر داد.

دکتر ناصر چرخساز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به امدادرسانی‌های صورت گرفته به توفان مازندران از ١٢ شهریورماه تا ساعت ٩:٣٠ امروز گفت: ۱۲ شهرستان شامل قائمشهر، سوادکوه، آمل، بابل، ساری، جویبار، نور، بابلسر، بندپی، بهشهر، نوشهر وچالوس  تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی قرار داشتند.

وی به امدادرسانی‌های صورت گرفته به ١٣۶شهر و روستا و ۱۱ هزار و ۷۲۷ تن متاثر از سیل  و توفان اشاره کرد و گفت: با برپایی ۱۷ دستگاه چادر، ۶۸ تن اسکان اضطراری داده شدند.

چرخساز همچنین ۴٨ مصدوم و سه فوتی در مازندران به دلیل سیل و توفان اخیر را مورد اشاره قرار داد و افزود: ۷۸ تیم عملیاتی شامل ۲۲۰ تن امدادگر و نجاتگر امدادرسانی در این مناطق را بر عهده داشتند.

به گفته چرخساز تا کنون ۱۵۰۰۰ کیلوگرم نایلون، ۵۷۱ تخته پتو و ۱۹۵ تخته موکت میان متاثران از سیل و توفان توزیع شده است.

رییس سازمان امداد و نجات تاکید کرد که عملیات امدادرسانی همچنان در قائم شهر، بابل و آمل ادامه دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس