تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس سازمان امداد و نجات از ادامه امدادرسانی‌ها به متاثران سیل و توفان در مازندران خبر داد. دکتر ناصر چرخساز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به گزارش امدادرسانی در سیل و توفان از ۱۲ شهریور ماه تا ساعت ۶:۳۰ امروز، گفت: پنج استان مازندران، گلستان، سمنان، اردبیل و آذربایجان شرقی و ۲۱ […]

[ad_1]

رییس سازمان امداد و نجات از ادامه امدادرسانی‌ها به متاثران سیل و توفان در مازندران خبر داد.

دکتر ناصر چرخساز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به گزارش امدادرسانی در سیل و توفان از ۱۲ شهریور ماه تا ساعت ۶:۳۰ امروز، گفت: پنج استان مازندران، گلستان، سمنان، اردبیل و آذربایجان شرقی و ۲۱ شهرستان قائمشهر، سوادکوه، آمل، بابل، ساری، جویبار، نور، بابلسر، بندپی، بهشهر، نوشهر، کلاله، آق قلا، چالوس، بندرگز، کردکوی، مینودشت، گرگان، پارس آباد، هریس و شاهرود تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی قرار داشتند. همچنین ١٣٨شهر و روستا و ۶هزار و ۳۴۱ نفر مورد امدادرسانی قرار گرفتند.

وی با اشاره به برپایی پنج دستگاه چادر و اسکان اضطراری ٢٠ تن ادامه داد: همچنین سه تن مصدوم و مراکز درمانی انتقال داده شدند. چهار تن نیز توسط امدادگران به مناطق امن منتقل شدند.

چرخساز با ابراز تاسف از فوت ۴ تن در سیلاب و در روستای آق لر، کلاله و شهر آمل و همچنین سه تن به دلیل برخورد صاعقه در آزادشهر، آمل و قائمشهر افزود: تخلیه آب از ۵۶ واحد منزل مسکونی صورت گرفته و چهار دستگاه خودرو نیز از مسیر سیلاب رهاسازی شدند.

وی با اشاره به فعالیت ٧۶تیم عملیاتی شامل ٢٩۴نفر امدادگر و نجاتگر ادامه داد: ۲۳ دستگاه موتورپمپ و لجنکش نیز به کار گرفته شد. همچنین ٨۴۴٠ کیلوگرم نایلون و ٩٢تخته پتو میان متاثران از سیل و توفان توزیع شد.

رییس سازمان امداد و نجات تاکید کرد که امدادرسانی‌ها در مازندران همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس