تاریخ انتشار: ۱۳ خرد ۱۳۹۵

– امام جمعه پاوه، برگزاری یادواره‏‌ها به منظور گرامیداشت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین اهداف والای شهدا یک درس و ضرورت دانست.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا قادر قادری روز سه شنبه در یادواره شهدای بسیج کارمندی پاوه و شهید شاخص ناصر سیفی که در سرسرای کانون بسیج سپاه پاوه برگزار شد، برگزاری یادواره شهدا را نشانه قدرشناسی از کسانی دانست که برای خدمت به مردم و استقلال، عزت، امنیت و اعتقادات ما، جانشان را تقدیم کردند.
وی اظهار کرد: زمانی که انقلاب اسلامی نیاز به همراهی و فداکاری داشت شهدای عزیز سینه سپر کردند و با نثار جانشان امنیت و عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند، لذا پاسداشت کسانی که با فدداکاری از جانشان گذشتند و خانواده های آنها که با صبر و استقامت و همراهی راه شهدا را ادامه دادند بر همه ما واجب است.
ماموستا قادری، دور کردن جوانان از مساجد و مراکز دینی، فقر و بیکاری، ضعف برنامه های دستگاه های فرهنگی، ترویج تجمل گرایی و اسراف و نبود اماکن مناسب و مورد نیاز تفریحی برای مردم را از مهمترین راه های نفوذ دشمن عنوان کرد.
امام جمعه پاوه، ایجاد اشتغال و رفع بیکاری، افزایش بصیرت و آگاهی آحاد مردم به ویژه جوانان، تقویت بنیه فرهنگی دستگاه های متولی فرهنگی و زمانه شناسی را از جمله مهمترین راه های جلوگیری از نفوذ دشمن برشمرد.
وی، شکر نعمت های الهی از جمله امنیت را مورد تأکید قرار داد و گفت: امروز شاهد جنایات بی شمار داعش به نام اهل سنت در نقاط مختلف هستیم لذا ما مردم مرزدار و اهل سنت ایران اسلامی با هوشیاری و بصیرت نباید اجاز بدهیم این دشمنان به نام اهل سنت به کشور ما نفوذ کنند.
ماموستا قادری، با بیان اینکه امروز امنیت فیزیکی در ایران اسلامی بی نظیر است، گفت: ما باید ضمن تلاش برای حفظ امنیت موجود در راستای تقویت امنیت اجتماعی هم تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه فرزندان و خانواده های معزز شهیدان بیشتر از هر قشری در معرض نفوذ هستند، گفت: نفوذی که از ناحیه یک فرزند شهید متوجه نظام می شود بسیار خطرناکتر از سایر اقشار جامعه است لذا باید خانواده های شهیدان بیش از پیش هوشیار باشند.
شهرستان پاوه با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت و تقدیم ۶۴۰ شهید، ۸۷۵ جانباز و ۲۹ آزاده سرافراز در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس