تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] امام جمعه موقت تهران با قدردانی از رهبر معظم انقلاب که همواره نسبت به مشکلات نظر و آینده نگری دارند،گفت: در جریان اخیر مساله دخالت در انتخابات و نامزدهای انتخابات نظر مبارک ایشان این بود که اختلاف و تزلزل در جامعه رخ ندهد . به گزارش ایسکانیوز، آیت‌الله‌ امامی کاشانی خطیب موقت نماز جمعه […]

[ad_1]

امام جمعه موقت تهران با قدردانی از رهبر معظم انقلاب که همواره نسبت به مشکلات نظر و آینده نگری دارند،گفت: در جریان اخیر مساله دخالت در انتخابات و نامزدهای انتخابات نظر مبارک ایشان این بود که اختلاف و تزلزل در جامعه رخ ندهد .

به گزارش ایسکانیوز، آیت‌الله‌ امامی کاشانی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه‌های امروز (۹ مهر ماه) نماز جمعه گفت: بنده از مقام معظم رهبر تشکر می‌کنم که همواره به این مشکلات نظر دارند؛ در جریان اخیر و دخالت در مسئله کاندیدای انتخابات، ایشان نظر مبارکشان برای همین بود تا اختلاف و تزلزل در جامعه مشکلی ایجاد نکند.

وی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: حرکت نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت کشور است و این به معنای پاسدارای از ارزش ها است.

وی افزود: تلاش نیروهای انتظامی و نظامی و همچنین نیروهای مسلح بر همین اساس است و به همین دلیل ایران، کشور امام عصر (عج) است و حرکت نظام به سوی ظهور ایشان است.

وی گفت: مقام معظم رهبری با ارسال نامه به جوانان غرب، جهان غرب را به مسئله گروه‌‌های تفکیری که برای انحراف اسلام بسیج شده‌اند، متوجه کردند.

امامی کاشانی در ادامه اظهارات خود با اشاره به برخی روایات مبنی بر گرفتار شدن امت اسلام گفت: در روایات آمده امت اسلام گرفتار کسانی می‌شوند که خود را مسلمان دانسته اما با کفر همراهی می‌کنند. ما امروز گرفتار این مسئله هستیم. امروز شاهدیم که حاکمان عربستان با طراحی صهیونیست‌ها و قدرت آمریکا، گروه‌های تکفیری را در کشورهای اسلامی بسیج می‌کنند.

امامی کاشانی افزود: نباید مأیوس و تسلیم شرایط شویم. آن خانمی که اوضاع بی‌بندو باری را می‌بیند و با خود بگوید که اوضاع چنین است و ما هم باید تسلیم این اوضاع باشیم، بایستی به عفت پایدار باشد یا آن کسی که افرادی را می‌بیند که جاه‌طلبند و فکر کند که زمان جاه‌طلبی است نباید تسلیم شرایط شوند.

خبر در حال تکمیل است/

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس