تاریخ انتشار: ۱۵ خرد ۱۳۹۵

– امام جمعه موقت اهواز گفت:انقلاب اسلامی محدود به ایران نیست و متعلق به تمام آزادی خواهان جهان است لذا باید برای دست یابی به آرمان های جهانی انقلاب همچنان مجاهدت و تلاش کرد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا حجت الاسلام احمدرضا حاجتی جمعه شب در آیین گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب در مسجد امام خمینی(ره) دزفول افزود:رژیم پهلوی با بازداشت و تبعید امام(ره) و کشتار مردم در ۱۵ خرداد می خواست صدای انقلاب و آزادی خواهی امام امت را خاموش کند ولی امروز این صدای رسا از زبان ملت های جهان به گوش می رسد.
وی ادامه داد: شیعه شدن ۲۰ میلیون نفر در نیجریه نشانه ای از صدای بیدارکننده امام(ره) در جهان است.
امام جمعه موقت اهواز با اشاره به پیروزی های ملت ایران در مقابل مستکبران جهان ادامه داد:مستکبران دنیا از هیچ تلاشی برای به شکست کشاندن انقلاب ملت ایران کوتاهی نکردند اما تمام فشارها، جنگ، بمباران و تحریم ذره ای از اراده ملت ایران را کم نکرد.
حجت الاسلام حاجتی با بیان اینکه ملت ایران رمز شکست ناپذیری خود را در مکتب مقاومت امام حسین(ع) آموخته است گفت: ملت ایران با اتکا به درس مقاومت مکتب امام حسین(ع) و رهبر حسینی خود در مقابل تمام هجمه های ابرقدرت های جهان شکست ناپذیر است.
وی اظهار کرد: جلوه نور اسلام ناب محمدی(ص) که امام امت دوباره آن را در دل ها شعله ور کرد امروز در کشورهای مختلف تابیدن کرده است.
امام جمعه موقت اهواز افزود: امروز صدای امام روح الله (ره) رساتر از همیشه به گوش می رسد که اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد و این صدا کاخ ظالمان جهان را به لرزه درآورده است.
حجت الاسلام حاجتی ادامه داد: صدای انقلاب ملت ایران و امام خمینی(ره) پایتخت چهار کشور عربی را به تسخیر منطق ایران درآورده است.
۶۰۶۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس