تاریخ انتشار: ۲۸ ارد ۱۳۹۵

– امام جمعه دورود با اشاره به خصوصیات مدیر موفق درجامعه اسلامی اظهار داشت : مدیریت هنر استفاده از امکانات موجود در راه صحیح است.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا ،حجت الاسلام رضا حقیان عصر دوشنبه درنشست شورای اداری بخش سیلاخور دورود افزود : هدف گذاری و برنامه ریزی به صورت روزانه ، هفتگی و سالیانه از اصول مهم اعمال مدیریت صحیح به منظور رسیدن به هدف است.
وی اضافه کرد: در برنامه ریزی باید با اعمال نظم و ترتیب در کارها و استفاده از نیروهای متخصص و کارشناس در جهت رسیدن به اهداف سازمانی تلاش کرد.
در این نشست فرماندار دورود با اشاره به برگزاری مراحل اول و دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه دورود و ازنا گفت : با استفاده از هنر مدیریت و راهنمائی های امام جمعه شهرستان یکی از موفق ترین همه پرسی ها در هفتم اسفند و دهم اردیبهشت ماه در این شهرستان برگزار شد.
ماشاالله نعمتی افزود: مراحل اول و دوم انتخابات مجلس دهم در دورود و ازنا به گونه ای برگزار شد که اکثر مخالفان هم مدیریت مدیران شهرستان را در این خصوص مورد تحسین قرار دادند.
در ادامه این نشست بخشدار سیلاخور با بیان اینکه یکی از عمده خواسته های به حق مردم این بخش گاز رسانی به روستاهای باقی مانده است گفت: از مجموع ۴۳ روستای بخش سیلاخور ۲۱ روستا از نعمت داشتن گاز طبیعی محروم هستند که امید است با همت مسئولان و در سال اقدام و عمل مابقی روستاها نیز گاز رسانی شوند.
حسین ساکی اضافه کرد: زیرسازی و آسفالت برخی جاده ها و راه های روستایی تکمیل و راه اندازی دو زیرگذر و تعمیر و بهسازی بخش سیلاخور دورود به مرکزیت شهر چالانچولان با ۱۵ هزار نفر جمعیت و ۴۳ روستا در ۲۰ کیلومتری شهر دورود قرار دارد.
۷۲۶۸/۶۰۶۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس