تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۴

از همه مردم بابت اشتباهات و نواقصی که وجود داشت عذرخواهی می‌کنم و حلالیت می‌طلبم و امیدوارم بنده را ببخشند.

حجت‌الاسلام موسی کمالی خواستار تداوم حضور گسترده مردم در نمازجمعه جزیره خارگ شد و اضافه کرد: از همه مردم بابت اشتباهات و نواقصی که وجود داشت عذرخواهی می‌کنم و حلالیت می‌طلبم و امیدوارم بنده را ببخشند.

به گزارش “گذارخبر” ، حجت‌الاسلام موسی کمالی امام جمعه خارگ از سمت خود استعفا کرد. امام جمعه خارگ در پایان نماز جمعه امروز جزیره خارگ از مردم خداحافظی کرد و از سمت خود کناره‌گیری کرد.

حجت‌الاسلام موسی کمالی در جمع مردم این جزیره اظهار داشت: به این نتیجه رسیده‌ایم که باید از این مسئولیت کناره‌گیری کنم و در جای دیگری به این نظام و انقلاب خدمت کنم.

وی خواستار تداوم حضور گسترده مردم در نمازجمعه جزیره خارگ شد و اضافه کرد: از همه مردم بابت اشتباهات و نواقصی که وجود داشت عذرخواهی می‌کنم و حلالیت می‌طلبم و امیدوارم بنده را ببخشند.

امام جمعه خارگ افزود: همه افرادی که ندانسته به من دروغ بستند و پشت سر من حرفی زدند را می‌بخشم.

وی گفت: متاسفانه تعدادی از افراد هستند که از روی عمد و طراحی‌شده موضوعاتی را مطرح کردند که آنها را به خدا می‌سپارم.

حجت‌الاسلام موسی کمالی بیان کرد: از همه کسانی که در طول این سال ما را در انجام وظیفه یاری کردند تشکر می‌کنم و به خدمت به مردم این جزیره افتخار می‌کنم.

لازم به ذکر است که حجت‌الاسلام کمالی مدت ۹ سال مسئولیت امام جمعه خارگ را بر عهده داشته است و در این جزیره از محبوبیت بالایی برخوردار است.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس