تاریخ انتشار: ۲۷ خرد ۱۳۹۵

– آیت الله «محمد نقی لطفی» نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان ایلام در دیدار با فرمانده ناجا گفت: این یک واقعیت است که نیروی انتظامی مظهر اقتدار، عزت و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد و کارنامه این نیرو در برخورد و مقابله با هنجارشکنان درخشان است.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان ایلام اظهار داشت: امروز اقتدار پایدار و امنیت مثال زدنی کشور در عرصه های مختلف مرهون حضور مقتدرانه عزیزان نیروی انتظامی است.
آیت الله محمد نقی لطفی همچنین به ۴۳۰ کیلومتر مرز مشترک این استان با کشور عراق اشاره و تصریح کرد: قطعاً با حضور مقتدرانه مرزبانان و نیروی انتظامی کوچکترین مسئله امنیتی در استان وجود نداشته است.
وی اربعین و حضور میلیونی زائران عتبات عالیات از سراسر کشور و سایر کشورها را در مرز مهران مسئله مهم استان عنوان کرد و افزود: در سال گذشته نیروی انتظامی با حجم سنگین کار به خوبی توانست از این مأموریت، سربلند بیرون بیاید.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان تصریح کرد: بخش اعظمی از نظم و امنیت حاکم در مرز مهران در اربعین سال گذشته، مرهون تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی بود.
آیت الله لطفی گفت: اعلام رضایت مقام معظم رهبری از عملکرد یک ساله ناجا بالاترین سرمایه برای این نیرو محسوب می شود.
وی افزود: تشکر ویژه مقام عظمای ولایت از ناجا مدال ویژه ای است که بر سینه داشتن آن سعادت کمی نیست.
در ادامه این دیدار سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی برای محقق شدن فرمان مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی جلساتی را برگزار کرده و بررسی های لازم را با حضور کارشناسان داخل و خارج ناجا انجام داده است.
وی برخورد و مقابله با قاچاق کالا و ارز را از اولویت های نیروی انتظامی در راستای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: پلیس از آمادگی لازم برای شناسایی، کشف و برخورد با قاچاقچیان کالا در سراسر کشور و به ویژه شهرهای استان های مرزی برخوردار است.
اشتری مقابله با شبکه های مافیایی قاچاق را از برنامه های اصلی ناجا عنوان کرد و ضمن برشمردن توفیقات چند ماهه اخیر در اجرای طرح های مقابله ای با این گونه باندها، افزود: هماهنگی خوبی بین نیروی انتظامی و دستگاه قضایی به وجود آمده تابتوانیم توفیقات بیشتری در این راستا داشته باشیم .
وی ایجاد و برقراری امنیت در محیط کسب و کار را از دیگر اقدامات ناجا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: در هرجایی از کشور که نیاز به سرمایه گذاری وجود دارد نیروی انتظامی آمادگی حفظ و برقراری امنیت را دارد.
شبد**۱۹۵۳** ۳۴۰۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس